Hotel Polsa

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita
Ubytování Hotel Polsa
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 19 810 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tříhvězdičkový hotel Polsa se nachází na hlavním náměstí v lokalitě Polsa di Brentonico, pouhých 20 metrů od sjezdovek. Nejbližší železnice leží 25 km od hotelu, v Roveretu a nejbližší letiště 70 km od hotelu, ve Veroně, hotel nabízí za poplatek obousměrný transfer k železnici i na letiště.
V hotelu je recepce, výtah, bar, jídelna, fitness místnost, herna se stolním fotbalem, kulečníkem, ping-pongem, Wi-Fi, parkoviště, lyžárna, nafukovací aktrakce pro děti, menší wellness centrum s vyhřívaným bazénem, saunou, vířivkou a masážemi za poplatek. Hotel pořádá animační program v italštině pro dospělé (divadelní a hudební představení) a Mini Club pro děti.
Na žádost je povolen pobyt s malým pejskem za poplatek 10 €/den. Za příplatek 10 €/den je možné zapůjčit si dětskou postýlku, službu hlídání dětí za poplatek 10 €/hodina.
Stravování formou polopenze (HB) nebo plné penze (FB): snídaňový bufet, obědy a večeře z menu, včetně zeleninového bufetu a nápojů (voda, víno). Každou neděli aperitiv na uvítanou nových hostů, každý pátek po večeři sladký bufet, jednou týdně tematický večer. Příplatek za Silvestrovskou večeři je povinný a platí se na místě. Cena činí 69 €/dospělá osoba, 49 €/děti od 5 do 16 let, 30 €/děti od 2 do 4 let, 99 €/osoby, které nejsou hotelovými hosty.
Hotel dále vybírá pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně ubytování. Možnost příplatku za pozdní check-out (late check-out) do 18 hodin dne odjezdu za poplatek 89 €/pokoj (v období 11.2. až 3.3. za poplatek 99 €/pokoj).
DBL + HB (double2): Dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou se sprchou a balkonem jsou vybaveny LCD TV, topením, telefon, trezorem a fénem. V pokoji je možné se připojit k Wi-Fi. Do pokoje je možné přidat 3. a 4. lůžko zcela zdarma, dětskou postýlku za poplatek 10 €/den.

Popis ubytování

Vybaveníbazén, vířivka, parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, fitness, sauna, wellness, TV, trezor, lyžárna, topení, terasa / balkón, animace, polopenze, plná penze, Family hotel,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.