Hotel San Lorenzo s bazénem

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ischia, Forio
Ubytování Hotel San Lorenzo s bazénem
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 9 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisHotelový komplex je složen z budovy s recepcí a dalších budov, cca 850 m od pláže San Montano, cca 800 m od centra městečka; doprava zdarma hotelovým shuttle busem na pláž San Montano, do termálního parku Negombo a centra městečka (v časech určených hotelem).
 Vybavenírecepce, restaurace, bar, venkovní bazén v zahradě s mořskou vodou, 2 vnitřní bazény (z toho jeden s termální vodou), Kneippův bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, wellness & SPA centrum.
 Plážcca 850 m - svoz v časových intervalech na pláž ZDARMAStravasnídaně formou bufetu, oběd a večeře - výběr z menu, salátový bufetTyp ubytování2-3lůžkové pokoje  "Classic" s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), klimatizací, SAT/TV, trezorem, většina s balkónem a výhledem do zahrady.

2 lůžkové pokoje "Comfort" s koupelnou a soc. zařízením (sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/SAT, trezor, minibar, telefon, stoleček, balkón s výhledem na moře, za příplatek.Cena zahrnuje7x ubytování, strava dle ceníku, delegátské služby, klimatizace (15.06.-15.09.2019), wi-fi ve společných prostorách, 2 x týdně hudební zábavaPovinný poplatekpobytová taxa  4 EUR / osobu / den ( splatná na recepci hotelu), v termínu 15.08. a 31.12. slavnostní večeře 50 EUR / osobaZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.