Hotel San Pietro

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Lago di Garda Limone sul Garda
Ubytování Hotel San Pietro
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 30 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Elegantní Hotel San Pietro leží v městečku Limone di Garda, na klidném panoramatickém místě s krásným výhledem, přibližně 800 m od jezera Lago di Garda.
Pro hosty je k dispozici vstupní hala s recepcí a wifi zdarma, tři restaurace a dva bary, tropická zahrada se dvěma venkovními bazény a lehátky se slunečníky (do panoramatického bazénu v relax zóně nesmí děti), krytý bazén s hydromasáží, posilovna, garáže a parkoviště, místnost na kola, za poplatek minibus do centra Limone
Pobyt s malým pejskem do 10 kg povolen na vyžádání (nesmí do společných prostor).
Stravování - snídaňový bufet; lze přiobjednat i večeře za 530 Kč/osoba/den, včetně točených nápojů u večeře (voda, cola a džus, červené a bílé víno).

Slevy na 3.lůžko: dítě do 2 let bez nároku na lůžko zdarma, ostatní sleva 20%. Hotel není přizpůsoben pro pobyt s malými dětmi.

V Limone byla zavedena pobytová taxa ve výši cca 1,5 €/osoba/den, platí se povinně na místě.
DA Doppia + BB (double2): dvoulůžkový pokoj situovaný směrem k jezeru, s možností jedné přistýlky, koupelna a balkon nebo teráska.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, vnitřní bazén, bazén s hydromasážemi, parkoviště, garáž, wi-fi, pes povolen, TV, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, snídaně,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.