Hotel Touring

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Caorle Ponente
Ubytování Hotel Touring
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 10 140 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Touring leží přímo u písečné pláže Ponente v klidné části Caorle, nedaleko historického centra městečka a blízko obchůdků i restaurací. Hosté mají k dispozici bazén pro dospělé i děti situovaný směrem k moři, vstupní halu s recepcí, snídaňovou jídelnu v přízemí s výhledem na moře, výtah do 3.patra (ze 3. do 4.patra vedou schody), bezplatné parkoviště a garáže za poplatek 5 €/den (nutno vyžádat předem),
Stravování: snídaňový bufet, možnost dokoupení večeří (formou bufetu, nezahrnuje nápoje) v 30 m vzdálené restauraci Panfilo.

Slevy na přistýlce: u pokoje DBL+BB je dítě do 2 let bez nároku na služby zdarma a u pokoje DBL+HB za povinný poplatek 330,- Kč/den (případné půjčení postýlky 330,- Kč/den, nutno vyžádat při rezervaci), děti do 12 let 50%, ostatní sleva 30%.

Povinně se platí pobytová taxa cca 1,50 €/os./den (děti do 12 let jsou od poplatku osvobozeny).
(double2): dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek, TV, trezor, fén, klimatizace, telefon, koupelna a balkon s výhledem na moře. Pobyt se snídaní. (double2): dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek, TV, trezor, fén, klimatizace, telefon, koupelna a balkon s výhledem na moře. Pobyt s polopenzí, večeře jsou podávány v nedaleké restauraci.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, garáž, výtah, pes zakázán, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, snídaně, výhled na moře,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.