Hotel Villa Maria

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Lago di Garda Desenzano del Garda
Ubytování Hotel Villa Maria
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 12 740 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Villa Maria se nachází v městečku Desenzano del Garda, přibližně 500 m od jezera Lago di Garda. Skládá se z hlavní budovy, secesní vily a apartmánů v zahradě a patří k němu rozlehlý park 15.000 m2. Pro hosty je k dispozici recepce, restaurace a bar, venkovní parkoviště (zdarma, do obsazení) a garáže za poplatek, tenisový kurt a bazén se slunečníky a lehátky (povinná koupací čepice).
Pobyt s malým psem (max. 15 kg) je povolen pouze v pokojích typu Villa (v pokojích Standard je pes zakázán), za poplatek cca 20 €/den (na vyžádání při rezervaci).
Stravování formou polopenze - snídaňový bufet a servírované večeře (nápoje nejsou zahrnuty v ceně).

Slevy na 3. a 4.lůžko: děti do 2 let bez nároku na služby zdarma (možnost zapůjčení dětské postýlky za poplatek 10 €/den), ostatní sleva 50%.
(double2): dvoulůžkový pokoj s možností přistýlek pro 3. a 4.osobu (většinou gauč), koupelna. TV, trezor, klimatizace, za poplatek minibar. Tyto pokoje jsou umístěné v hlavní části hotelu. Pobyt se psem zakázán.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, garáž, wi-fi, výtah, pes povolen, tenisový kurt, TV, trezor, klimatizace, polopenze,Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.