Hu Park Albatros Village

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Toskánsko, San Vincenzo
Název ubytování Hu Park Albatros Village
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 950 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

HU Park Albatros Village se nachází ca. 800 m od písečné pláže a je obklopen borovicovým hájem. K pláži lze dojít pěšky nebo je možné využít zdarma svoz na pláž.
Hostům je k dispozici restaurace, bar, pizzerie, mini market, bazén pro děti a dospělé (cca od půlky dubna do půlky září), animace, mini klub pro děti a dospělé (od půlky června do začátku září), dětské hřiště, fotbalové hřiště, ping-pong, disco, za poplatek WiFi a prádelna.
Kemp nabízí ubytování v mobilehomech typu Happy Standard pro max. 6 osob a Happy Premium pro max. 7 dospělých a Happy Premium Suite. Klimatizace není zahrnutá v ceně a je možno ji objednat za poplatek 5 €/den.

Na vyžádání povolen pobyt s pejskem (1 pejsek/mobilehome, pouze některé rasy) za poplatek 5 €/den + 20 €/dezinfekce. Pejsek musí mít pas a očkovací průkaz.
Lze zapůjčit:
povlečení - jednolůžko 15€; dvoulůžko 20€.
MH Happy Standard (trilo4): obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s dvoulůžkem, pokoj s 3 lůžky (1 lůžko a palanda nebo 2 lůžka a 1 vyklápěcí lůžko), koupelna, venkovní posezení. 5. a 6. osoba je za příplatek.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, klimatizace, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.