Ischia, Hotel La Scogliera - pobytový zájezd

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ischia
Ubytování Hotel La Scogliera
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 20 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

*** Popis hotelu ***
Tento elegantní 4* hotel leží na západní straně ostrova Ischia, v pěší dostupnosti od malebného centra města Forio (cca 1 km). Nejbližší písečné pláže jsou La Chiaia, Lido a pláž San Francesco. Přímo u hotelu lze vstoupit do moře z mola po schůdcích. Hotel disponuje vlastním termálním bazénem a překrásným odpočinkovým atriem s tropickými květinami a neodolatelným výhledem na Středozemní moře.  Transfer z letiště v Neapoli je cca 50 km a cca 1-1,5 hodiny plavby trajektem na ostrov Ischia. V rámci hotelu La Scogliera 4* naleznete vybavení a servis:
* 2 lůžkové pokoje
* vstupní hala s recepcí
* výtah (v hlavní budově s recepcí)
* restaurace (v době večeří jsou u mužů vyžadovány dlouhé kalhoty)
* bar
* venkovní bazény: termální bazén s přírodní železitou vodou o teplotě 33° C a bazén se sladkou vodou s lehátky a slunečníky zdarma
* vnitřní termální bazén
* sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma
* Wi-Fi připojení ve společenských prostorách zdarma
* internetový koutek

*** POKOJE ***
Hotel svým klientům nabízí 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky umístěné v hlavní budově, nebo v zahradě u bazénu. Pokoje s přímým, nebo bočním výhledem na moře jsou na vyžádání a za poplatek. Vybavení pokoje:
* balkon nebo terasa
* TV
* WC, koupelna (sprcha nebo vana)
* fén
* trezor (za poplatek)
* minibar (za poplatek)
* telefon

*** PLÁŽ ***
Hotel je umístěn mezi dvěma písečnými plážemi Chiaia (cca 300 m) a pláží San Francesco (cca 700 m). V blízkosti se nachází také malá pláž Lido (cca 200 m). Slunečníky a lehátka jsou na těchto plážích dostupné za poplatek. Přímo u hotelu je vstup do moře možný po schůdcích z mola (doporučujeme boty do vody). Molo je přístupné pouze pro hotelové hosty (lehátka za poplatek cca 7 €) a je v provozu od června, za dobrého počasí.    

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.