itálie pro pohodlné (příjezd autobusem - návrat letadlem z Lamezie Terme)

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lazio, Řím
Název ubytování itálie pro pohodlné (příjezd autobusem - návrat letadlem...
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 12 747 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha

**/*** hotely - střední kvality, které se nachází v satelitních městech (30-65 km od centra města), na trasách mezi navštěvovanými městy. 7 nocí: Benátky/Padova (1 noc), Chianciano Terme (1 noc), Fiuggi (2 noci), Neapol/Castellammare di Stabia/Sorrento (2 noci), Lamezia di Terme (1 noc).

Vybavení: recepce, restaurace nebo bar.

Pokoje: jednoduše zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s koupelnami.

Strava: kontinentální snídaně (pečivo, máslo, džem, káva, mléko) a za příplatek večeře (případně v nedaleké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie: **/***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramItálie pro pohodlné - 9 dní • Benátky - královna laguny • Florencie - hlavní město renesance • Řím a historie Impéria • rezervace do Vatikánských muzeí • Vatikán - papežské město • Monte Cassino • Pompeje - město ve stínu Vesuvu • Capri - neobvyklý ostrov

Den 1
Odjezd z Polska dle jízdního řádu. Přejezd přes Česko a Rakousko. Během cesty jsou plánovány krátké zastávky. (Trasa cca 950 km) 

Den 2
V dopoledních hodinách příjezd do Benátek na parkoviště Punta Sabbioni nebo Tronchetto. Následně plavba turistickou lodí na náměstí sv. Marka. Procházka čtvrti San Marco, baziliku sv. Marka, Dóžecí palác a zvonici - nejvyšší budovu ve městě. Prohlídku zakončíme u slavného mostu Rialto. Následně plavba gondolami po benátských kanálech a Canal Grande. Přenocování v okolí Benátek. (Trasa cca 50 km)

Den 3
Po snídani přejezd do hlavního města Toskánska - Florencie. Během prohlídky města uvidíme mimo jiné: kostel sv. Kříže s hrobkami nejslavnějších občanů města (včetně Michelangela), náměstí Piazza della Signoria, malebný most Ponte Vecchio a katedrálu Santa Maria del Fiore s nádhernou kopulí navrženou Brunelleschim a nejstarší budovu města - Baptisterium, ke kterému vede slavná Rajská brána. Možnost realizace fakultativního výletu do Padova (za poplatek). Přenocování v hotelu v okolí Chianciano Terme. (Trasa cca 400 km)

Den 4
Po snídani přejezd do Říma. Následně zveme k jedinečné procházce Římem. Prohlídku začneme antickými památkami: Koloseum (zvenčí), Forum Romanum, Pantheon a Kapitol. Další částí prohlídky bude barokní Řím: náměstí Piazza di Spagna s fontánou Barcaccia ve tvaru lodě, Španělské schody s kaskádou zábradlí a balkonů a slavnou fontánou di Trevi. Přenocování v okolí Říma. (Trasa cca 260 km)

Den 5
Snídaně a přejezd k návštěvě Vatikánských muzeí a Sixtinské kaple se slavnými freskami od Michelangela. Odpolední prohlídka baziliky svatého Petera a volný čas. Na konci dne doporučujeme italský večer ve stylové restauraci (za poplatek). Pozdě večer, návrat do hotelu na přenococvání (bez večeře v hotelu). (Trasa cca 180 km).

Den 6
Snídaně a další prohlídka Říma. Začneme u baziliky sv. Jana v Lateráně. Následně přejdeme k bazilice Santa Maria Maggiore a bazilice Santa Maria degli Angeli, která byla postavena podle návrhu Michelangela na místě bývalých Diokleciánových lázní (Terme Diocleziano). Procházku zakončíme u kostela Santa Maria della Vitoria se slavnou sochou Lorenza Berniniho „Ecstasy of St. Teresa“. Návrat do hotelu na přenocování. (Trasa cca 120 km)

Den 7
Po snídani přejezd do Monte Cassina - místa slavné bitvy 2. polského sboru s Německem. Navštívíme hřbitov polských vojáků, hrob generála Anderse a benediktinské opatství. Odpoledne návštěva Pompejí - starobylého města zasypaného sopečným popelem během obrovské erupce Vesuvu, díky čemuž město zachovalo svou původní strukturu v nezměněné podobě. V další části programu prohlídka Neapole, neoficiálního hlavního města italského jihu. Prohlídka: Galerie Umberto I, Piazza del Plebiscito s královským palácem, Teatro San Carlo a nádherného středověkého hradu Castel Nuovo. Přejezd do hotelu v okolí Neapole, přenocování. (Trasa cca 280 km)

Den 8
Po snídani přejezd trajektem na malebný ostrov Capri. V programu na Capri: plavba podél pobřeží ostrova, výjezd lanovou dráhou do centra na cca 400 m n. m.. Následně procházka květinovými zahradami Augusta, odkud budeme obdivovat krásné panorama, slavné Faragliony (tři skály vynořující se z moře) a oblouk lásky - Arco del Amore. Přejezd do hotelu v okolí Lamezia Terme, přenocování. (Trasa cca 380 km)
 
Den 9
Snídaně a transfer na letiště v Lamezia Terme. Odlet do Polska. Dojezd do míst svého bydliště na vlastní náklady.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
růvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech.
S ohledem na ustanovení týkající se cestovního ruchu v Římě bude nutné využití veřejné hromadné dopravy během prohlídek.
Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaCena zahrnuje: odjezd a přejezdy pohodlným autokarem (WC, klimatizace, bar, video), návrat charterovým letadlem na trase Lamezia di Terme - Varšava, letištní poplatky, ubytování v hotelech (7 nocí), 7 kontinentálních snídaní, s příplatkem večeře (6), viz turistický program níže, polský průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Cena nezahrnuje: vstupenky do navštívených atrakcí, veřejnou dopravu (včetně výletních lodí a gondol v Benátkách, metro v Římě, trajekty a plaveby do Capri), místní průvodci, náklady na rezervaci vstupenek do navštívených atrakcí, skupinovou službu v systému TGS, turistické daně. Přibližné náklady na účast v programu cca 215 EUR/osoba (splatné průvodci). Nezahrnuje turistické poplatky - celkem cca 7 EUR/osoba. (platí se přímo v hotelech), další jídla a nápoje, další osobní výdaje a místní výlety.

Fakultativní výlety: Italský večer v Římě cca 30 EUR/osoba, Padova cca 12 EUR/osoba. (výlety se konají pŕi dostatečném počtu pŕihlášených účastníků).

Pozor! Výše uvedené ceny a výše poplatků za balíček účasti na programu jsou uvedeny ke dni 12.5.2020 a mohou se změnit.JinéObsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide. Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.