Itálie pro pohodlné (přílet do Lamezie - návrat autobusem)

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lazio, Řím
Název ubytování Itálie pro pohodlné (přílet do Lamezie - návrat autobusem)
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 13 271 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha

**/*** hotely - střední kvality, které se nachází v satelitních městech (30-65 km od centra města), na trasách mezi navštěvovanými městy. 7 nocí: Neapol/Castellammare di Stabia (2 noci), Řím/Fiuggi (3 noci), Florencie/Chianciano Terme (1 noc), Benátky (1 noc).

Vybavení: recepce, restaurace nebo bar.

Pokoje: jednoduše zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s koupelnami.

Strava: kontinentální snídaně (pečivo, máslo, džem, káva, mléko) a za příplatek večeře (případně v nedaleké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie: **/***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramItálie pro pohodlné - 9 dní • Benátky - královna laguny • Florencie - hlavní město renesance • Řím a historie Impéria • rezervace do Vatikánských muzeí • Vatikán - papežské město • Monte Cassino • Pompeje - město ve stínu Vesuvu • Capri - neobvyklý ostrov

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přílet do Lamezia Terme, setkání s průvodcem. Transfer do hotelu v okolí Lamezia Terme, přenocování. (Trasa cca 40 km)

Den 2
Po snídani přejezd do Neapole - neoficiálního hlavního města italského jihu. Prohlídka: Galerie Umberto I, Piazza del Plebiscito s královským palácem, Teatro San Carlo a nádherného středověkého hradu Castel Nuovo. Dalším bodem programu je návštěva Pompejí - starobylého města zaplaveného lávou během erupce Vesuvu, díky čemuž si zachoval svůj původní strukturu v nezměněném tvaru. Přenocování a večeře v oblasti Neapole.

Den 3
Snídaně a přejezd trajektem na nejkrásnější ostrov Neapolského zálivu Capri. Bšhem plavby budeme moci obdivovat nádherné přírodní jeskyně a jedinečný výhled na ostrov z moře. Volný čas. Přenocování v Římě. (Trasa cca 300 km).

Den 4
Snídaně a transfer do Vatikánu. Návštěva vatikánských muzeí a Sixtinské kaple se slavnými freskami Michelangela a bazilika svatého Petera. Volný čas. Návrat do hotelu. (Trasa cca 120 km).

Den 5
Po snídani přejezd do Říma. Srdečně zveme k jedinečné procházce Římem. Prohlídku začneme antickými památkami: Koloseum (zvenčí), Forum Romanum (politické a společenské centrum starého Říma), Pantheon a Kapitol. Poté uvidíme barokní část: náměstí Piazza di Spagna s fontánou Barcaccia ve tvaru lodě, Španělské schody s kaskádovitý zábradlím a slavnou fontánou di Trevi. Na závěr dne doporučujeme italský večer ve stylové italské restauraci (za poplatek). V pozdních večerních hodinách návrat do hotelu na přenocování (tento den není v hotelu večeře). (Trasa cca 150 km)

Den 6
Snídaně a další prohlídka Říma. Začneme u baziliky sv. Jana v Lateráně. Následně přejdeme k bazilice Santa Maria Maggiore a bazilice Santa Maria degli Angeli, která byla postavena podle návrhu Michelangela na místě bývalých Diokleciánových lázní (Terme Diocleziano). Procházku zakončíme u kostela Santa Maria della Vitoria se slavnou sochou Lorenza Berniniho „Ecstasy of St. Teresa“. Přenocování v hotelu v okolí Chianciano Terme. (Trasa cca 260 km)
 
Den 7
Po snídani navštivte Florencii: kostel sv. Kříž s náhrobky slavných Florentinů, náměstí s radnicí, malebné Ponte Vecchio a katedrálu Santa Maria del Fiore, pokryté nádhernou kopulí navrženou Brunelleschi a nejstarší budovou města, tj. Baptysterium, k níž vede slavná Nebeská brána. Možnost uskutečnit místní výlet do Padovy (za poplatek). Přenocování v Benátkách. (Trasa cca 500 km).

Den 8
Po snídani přejezd do Benátek. Následně plavba turistickou lodí na náměstí sv. Marka. Procházka čtvrtí San Marco, která seskupuje nejvýznamnější památky města: baziliku sv. Marka, Most vzdechů, Dóžecí palác a zvonici - nejvyšší budovu ve městě. Prohlídku zakončíme u slavného mostu Rialto. Následně volný čas. Odpoledne plavba gondolami po benátských kanálech. Večer odjezd ve směru Polska. (Trasa cca 1400 km)

Den 9
Příjezd do Polska v dopoledních hodinách (Woszczyce cca 10:00). 

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech.
S ohledem na ustanovení týkající se cestovního ruchu v Římě bude nutné využití veřejné hromadné dopravy během prohlídek.
Pobytová taxa se platí na místě, přímo v hotelech.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaCena zahrnuje: charterový let na trase Varšava - Lamezia di Terme, letištní poplatky, návrat a cestování pohodlným autokarem (WC, klimatizace, bar, video), ubytování v hotelu (7 nocí), 7 kontinentálních snídaní, večeře v ceně (6), viz turistický program níže, polský průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Cena nezahrnuje: vstupenky do navštívených atrakcí, veřejnou dopravu (včetně výletních lodí a gondol v Benátkách, metro v Římě, trajektů a plaveb do Capri), místní průvodce, náklady na rezervaci vstupenek do navštívených atrakcí, skupinovou službu v systému TGS, turistické daně. Přibližné náklady na účast v programu cca 215 EUR/osoba. splatné průvodci. Nezahrnuje turistické poplatky - celkem cca 7 EUR/osoba. (platí se přímo v hotelech), další jídla a nápoje, další osobní výdaje a místní výlety.

Fakultativní výlety: Italský večer v Římě cca 30 EUR/osoba, Padova cca 12 EUR/osoba. (cesta se koná s velkým počtem zájemců).

Pozor! Výše uvedené ceny a výše poplatků za balíček účasti na programu se mohou se změnit.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Itálie.JinéObsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.