Kalábrie, Hotel Parco dei Principi - pobytový zájezd

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kalábrie
Ubytování Hotel Parco dei Principi
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 15 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

*** Popis hotelu ***
V samém srdci Cedrátové riviéry (Riviera del Cedro), která je známá krásnými plážemi, a hlavně průzračným mořem, najdete příjemný hotel Parco dei Principi. Leží u historického městečka Scalea, které si jistě ihned zamilujete. Město je od hotelu vzdálené přibližně 600 m chůze a nabízí krásné procházky starými uličkami jako z romantických filmů, výhledy na moře, normanský hrad, kostely a samozřejmě i spousty kaváren, obchodů a kulturních zařízení. Pohodový odpočinek vás čeká na soukromé prostorné pláži vzdálené jen 80 m od hotelu, nebo u hotelového bazénu. Každý týden se nedaleko hotelu konají typické italské trhy s čerstvými místními lahůdkami a pro všechny milovníky společenského vyžití je přímo v hotelu jednou týdně připraven “Kalábrijský večer” s hudbou a tradičními kroji. A pokud dostanete chuť poznávat vzdálenější krásy Kalábrie, je pro vás připravena bohatá nabídka výletů. V rámci hotelu Parco dei Principi 3*+ naleznete vybavení a servis: * 2 – 4 lůžkové pokoje
* 162 pokojů
* recepce
* restaurace
* bar
* venkovní bazén (uzavírá se každý den po dobu siesty), vstup do bazénu pouze s plaveckou čepicí (lze zakoupit na místě v ceně 3 EUR)
* terasa s lehátky a slunečníky (zdarma)
* Wi-Fi ve společných prostorech (zdarma)
* společenská místnost s barem (otevřen v době společenských programů)
* parkoviště
* v barech možná platba pouze nabitou hotelovou kartou, kterou klient získá na recepci

*** POKOJE ***
Hotel svým klientům nabízí plně vybavené 2-4 lůžkové pokoje s balkonem s výhledem na moře nebo k bazénu. Tří a čtyřlůžkové pokoje jsou řešeny formou přistýlky či přistýlek. Vybavení pokoje: * balkon (jednolůžkové pokoje nedisponují balkonem)
* minilednička
* minibar na vyžádání (za poplatek)
* TV
* koupelna s WC
* fén
* klimatizace 
* telefon

*** PLÁŽ ***
Prostorná soukromá písečná pláž (s malými oblázky) je vzdálena cca 80 m od hotelu a je od něj oddělena pobřežní komunikací. Dostanete se na ni pohodlně místním podchodem.  Na pláži je pro vás připraven plážový servis (slunečník, 1 lehátko a 1 plážové křesílko/na pokoj ) v ceně a zdarma si také můžete zapůjčit kanoe. Přímo z pláže máte také možnost výletů lodí po okolí (za poplatek).   Pláž vybavena toaletami, sprchami a barem (otevřen s ohledem na počasí a obsazenost hotelu).
*** AKTIVITY ***
* plážový volejbal
* fotbalové hřiště
* amfiteátr
* vodní sporty (kanoe)
* z pláže možnost výletů po okolí (závislé na počasí a obsazenosti hotelu)Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.