Le Corti di Montepitti

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Toskánsko, San Vincenzo
Název ubytování Le Corti di Montepitti
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 059 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedinečný celoročně otevřený komplex se 135 apartmány se nachází mezi lesy a loukami několik kilometrů od moře, na klidném místě poblíž městečka Campiglia Marittima a přibližně 10 km od San Vincenzo. Tvoří jej 6 nádvoří - corti umístěných uprostřed typické toskánské venkovské krajiny, mezi dubovými lesy a olivovníky, na členitém pozemku o rozloze 22 hektarů.
Hostům je k dispozici recepce, restaurace s barem (24.04-30.09), Wi-Fi u bazénu a v restauraci (zdarma), za poplatek tenisový kurt, hřiště, ping pong, dětské hřiště, od poloviny května do poloviny září (podle počasí) také bazén pro dospělé a dětské brouzdaliště. V červenci a srpnu je otevřeno malé welness centrum se saunou, posilovnou a tureckou lázní. V létě areál nabízí animace pro dospělé a děti a dětský klub.
Apartmány jsou umístěny v přízemí s teráskou nebo zahrádkou a nebo v patře s krytou terasou, mají TV a klimatizaci. Pobyt s pejskem nutno vyžádat při rezervaci (pustí je pouze do některých apartmánů), nutná vyšší kauce + 100 € a poplatek 10-15 €/den.
Možnost připlatit stravování.
Trilo 1p (trilo5): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, dvoulůžková ložnice a pokojík s 1 lůžkem, koupelna a vnější veranda s posezením, apartmán v prvním patře

Popis ubytování

Vybaveníbazén, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, fitness, sauna, wellness, tenisový kurt, TV, klimatizace, terasa / balkón, animace, větší vila / řadová vilka, apartmán se zahrádkou,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.