Le Marze Camping Village

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Toskánsko, Marina di Grosseto
Název ubytování Le Marze Camping Village
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Toskánský kemp Le Marze Camping Village leží v rozlehlém píniovém háji, cca 400 m od písečné pláže, se kterou jej spojuje cesta a nový podchod, bez nutnosti přecházet silnici. Pro hosty je k dispozici recepce, parkoviště, restaurace-pizzerie, dětské hřiště, ping pong, dog park, wifi free, venkovní bazén a také beach bar přímo na pláži. Možnost objednat plážový servis za poplatek 20 - 28 €/den (podle sezóny).
Pobyt s menším psem povolen za poplatek cca 5 - 9 €/den (podle sezóny, nutno vyžádat při rezervaci).
Ubytování v mobilhomech pro 4-6 osob (podle typu), všechny s klimatizací a venkovní verandou s posezením.

Možnost dokoupení polopenze či plné penze (na vyžádání při rezervaci, platí se na místě), polopenze cca 28 €/osoba/den a plná penze 40 €/osoba/den (děti do 10 let sleva 40%), nápoje se platí zvlášť.

V letovisku se vybírá pobytová taxa ve výši cca 0,50 €/den, platí ji povinně každá osoba od 14 let věku a vybírá se za maximálně prvních 7 po sobě jdoucích nocí.
Lodge Superior 6 (quadri6): Mobilhome až pro 6 osob. Denní místnost s kuchyňským koutem, manželská ložnice, dva dvoulůžkové pokoje, koupelna a dřevěná veranda s posezením.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, klimatizace, terasa / balkón,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.