Loano 2 Village Apartments

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ligurie, Loano
Název ubytování Loano 2 Village Apartments
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 165 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Loano 2 Village Apartments se nachází cca 1 300 m od centra městečka Loano a 2 km od turistického přístavu, ideální i pro poznávání okolí (Janov, Sanremo, Montecarlo).
Loano 2 Village nabízí celkem 4 bazény: poloolypijský, bazén pro děti, částečně krytý vyhřívaný bazén a vířivku.
K dispozici je vstupní hala s recepcí 24 hod/denně, restaurace s barem, malý market, prádelna na žetony, wifi, tenisový kurt, fotbalové hřiště, parkoviště.
V sezóně nechybí ani miniclub pro děti a animace. V termínu 23.5 - 12.9 je v ceně zahrnuta klubová karta, která umožňuje účast na animačních programech, miniklubu a juniorclubu.
Všechny apartmány mají klimatizaci (platí se kauce cca 30 € za dálkové ovládání), LCD TV, wifi připojení, mikrovlnou troubu, telefon, trezor, fén.
Na vyžádání možnost parkování v garáži (poplatek 10 €/den + kauce 30 € za elektronický klíč). Dále mohou hosté parkovat zdarma na veřejném parkovišti (do vyčerpání míst).
Je možné využít svozu na pláž. Na pláži lze zakoupit plážový servis za zvýhodněnou slevu.
Možnost dokoupení stravování (na vyžádání při rezervaci).
V areálu neakceptují platby v hotovosti. Platby probíhají pomocí Loano2Card, kterou získáte na recepci.

V následujících termínech je je nutné k ceně přičíst 30€/noc/apartmán: 10.4. - 13.4 (včetně); 24.4. - 25.4. (včetně); 30.4. - 2.5. (včetně); 30.5. - 1.6. (včetně). Dne 15.8. jsou možné pouze odjezdy.
Type B4 (bilo4): obývací pokoj s kuchyňským koutem a gauč pro dvě osoby, ložnice s dvoulůžkem (ložnice je od obývacího pokoje oddělena posuvnými dveřmi), koupelna, balkon; cca 35 m2

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, vířivka, parkoviště, garáž, dětské hřiště, wi-fi, výtah, pes zakázán, tenisový kurt, TV, trezor, mikrovlnná trouba, topení, klimatizace, terasa / balkón,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.