Marina Azzurra Resort

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Friuli Venezia Giulia, Lignano Riviera
Název ubytování Marina Azzurra Resort
Typ ubytování Aparthotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 15 050 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Marina Azzurra Resort se nachází v Lignanu na levém břehu řeky Tagliamento. Tato řeka tvoří přirozenou hranici mezi Friuli Venezia Giulia a Benátskem (Veneto). Rezort se rozkládá na zelené ploše 120 000 m², jen pár kroků od Zoo Punto Verde v Lignano Riviera a 2,500 m od pláže a centra Lignano Sabbiadoro a Bibione. Rezort nabízí svoz na pláž zdarma a plážový servis (slunečník, lehátko, křesílko) ke každému hausbótu. Hosté mohou využívat parkoviště.

Jedná se o exkluzivní turistický komplex (inspirovaný holandskými a kanadskými plovoucími vesnicemi) skládající se z hausbótů. Tvar hausbótů má připomínat typické domy benátské a friulské laguny. V minulosti byly tyto domy, tvořené obdélníkovými dřevěnými konstrukcemi a šikmými střechami, domovem lagunových rybářů a jejich rodin.
Hausbóty mají rozlohu 6,00 mx 10 m, jsou uspořádány ve dvou patrech a mohou pojmout až šest osob. Rozloha housebótu je 65 m², terasa disponuje rozlohou 18 m². Vchod se nachází na hlavní palubě. Hausbóty jsou vybaveny všemi moderními technologiemi: mají satelitní TV, WiFi, klimatizaci a moskytiéry v každé místnosti.
Z důvodu bezpečnosti je doporučeno pro rodiny s dětmi až od 8 let.

V rezortu se také nachází Clubhouse - plovoucí loď o délce 40 m x 10 m, která je uspořádána ve třech podlažích. Na této lodi jsou mimo jiného podávány snídaně a večeře, hosté si také mohou nechat jídlo donést a tak si pochutnat na jídle přímo na hausbótu. Na otevřené horní palubě se nachází společenský bar s hudební zábavou.
Po snídani může loď odjet na výlet vyhrazený pro hosty Marina Azzurra Resort.

Bazénový komplex zaujímá rozlohu 450 m² a skládá se z bazénu pro dospělé (hloubka 130 cm), dětského bazénu s vodními prvky (hloubka 20 až 50 cm) a z wellnes bazénu (hloubka 90 cm). Velké solárium je vybaveno lehátky, slunečníky a také plážovými ručníky.

Hosté Marina Azzurra Resort si mohou na místě pronajmout elektrické lodě pro šest / sedm lidí a objevovat s nimi okolí. Z rezortu je možné plavit se podél řeky a dostat se na pláže v Bibione nebo Lignano Sabbiadoro. Cena pronájmu je cca 50 € na den, na vyžádání a podle dostupnosti.

V resortu jen pár kroků od břehu řeky Tagliamento se uprostřed zeleně nachází altán a gril pro hosty. Za poplatek 2 €/ den je možné zapůjčení jízdního kola. Hosté mohou využívat hřiště na plážový volejbal, tenisové kurty a hřiště na fotbal/basketbal/volejbal. Pro děti je zde dětské hřiště. K dispozici je také společná prádelna.

Na vyžádání je možný pobyt s malým pejskem za poplatek 20 €/den.
Zajímavost:
Řeka Tagliamento je považována za poslední morfologicky neporušený říční koridor Karnských Alp a je považována za mimořádně hodnotný a zajímavý ekosystém. Alpská řeka se vyznačuje zvláštností barvy vody, která přechází od akvamarínové až po smaragdově zelené odstíny.
Houseboat 2+4 (trilo2): spodní podlaží: vchod, terasa, obývací pokoj s gaučem pro dvě osoby, ložnice s dvoulůžkem, pokoj s dvěma lůžky, koupelna, šatna; horní podlaží: obývací pokoj s kuchyňským koutem a markýzou. Min. obsazenost jsou dvě plně platící osoby. Ubytování bez stravy.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, bazén s hydromasážemi, vířivka, parkoviště, zahrádka, venkovní krb, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, pračka, myčka, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, animace, polopenze, snídaně, bufetová strava,Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.