Miramare Resort

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Toskánsko, Tirrenia
Název ubytování Miramare Resort
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 230 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbený Miramare Resort leží v letovisku Tirrenia, cca 70 m od písečné pláže a 300 m od centra městečka. Komplex je obklopen středomořskou vegetací. Je to ideální místo pro klidnou dovolenu u moře. Hostům je zde k dispozici recepce, parkoviště, garáž za poplatek, prádelna za poplatek, na pláži Bagno Miramare slunečníky a křesílka (cca od poloviny května do poloviny září), dětský koutek, volejbalové a fotbalové hřiště, restaurace a bar, ping pong. Přibližně 2 km od resortu se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště. Miramare Resort nabízí 15 apartmánů typu Bilo a 4 apartmány typu Trilo, které jsou pohodlně vybaveny TV, trezorem, klimatizací (za poplatek) a zahrádkou.

Na místě se platí povinný poplatek ve výši 65 €/osoba/týden (děti do 4 let zdarma, u typu Trilo podmínkou nejméně 4 platící osoby), který zahrnuje spotřebu energií, povlečení, ručníky, závěrečný úklid, wifi, parkování, plážový servis (pro apartmány typu Bilo: 1 slunečník + 2 křesílka, pro typ Trilo: 2 slunečníky + 4 křesílka, k dispozici přibližně od 15/5 do 15/9).

Pobyt s malým pejskem je povolen za poplatek 25 €/týden (na vyžádání při rezervaci).

Na místě se povinně platí pobytová taxa ve výši cca 1.5 €/os./den.
(trilo7): dvoupatrový apartmán - v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s 2 jednolůžky, sociální zařízení a zahrádka. V patře je otevřené podkroví s dvoulůžkem a rozkládacím křeslem. Klimatizace na vyžádání za poplatek 50 €/týden. Až pro 7 osob, podmínkou nejméně 4 platící osoby.

Popis ubytování

Vybaveníparkoviště, garáž, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, golfové hřiště v blízkosti, TV, trezor, klimatizace,



Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.