Památkový Řím s koupáním v Ostii

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Řím, Řím, Vatikán
Název ubytování Památkový Řím s koupáním v Ostii
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 4 499 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poznejte krásy starobylého Říma! Uvidíte Fontánu di Trevi a Sixtinskou kapli, pochutnáte si na místních kulinářských specialitách a užijete si den koupání v Tyrhénském moři v malebném městečku Ostia.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

V dopoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den, Vatikán a Řím

Přijedete do Vatikánu, kde v rámci osobního volna můžete zhlédnout Baziliku sv. Petra a vystoupat až do její kupole. Individuálně můžete navštívit Vatikánská muzea a Sixtinskou kapli. S průvodcem si prohlédnete Řím a projdete se kolem Andělského hradu na náměstí Navona, k Pantheonu a na Španělské náměstí. Ve večerních hodinách přejezd na hotel.

3. den, Antický Řím

Celý den strávíte v antickém Římě. Můžete vstoupit do Kolosea, v jehož blízkosti leží Forum Romanum, navštívíte Kapitolské náměstí, Benátské náměstí s památníkem Viktora Emanuela II. a Fontanu di Trevi. V rámci individuálního programu vám doporučujeme zajít si na dobré jídlo a pravou italskou kávu. Ve večerních hodinách přejezd na hotel.

4. den, Přímořské městečko Ostia

Přijedete do přímořského městečka Ostia, které bývalo římským kulturním a obchodním centrem. V Ostii strávíte celý den u moře, kde vás čekají dlouhé písčité pláže nebo se můžete individuálně vydat na prohlídku pamětihodností. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

5. den, Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách návrat zpět do ČR.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.