Parc Hotel Gritti

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Lago di Garda Bardolino
Ubytování Parc Hotel Gritti
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 33 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Parc Hotel Gritti leží v městečku Bardolino přímo u jezera Lago di Garda, od nábřeží jej dělí pouze místní silnice. Pro hosty je k dispozici vstupní hala s recepcí, tři restaurace a bar, wifi v celém hotelu zdarma, bezplatné parkoviště (vybírá se pouze vratná kauce na klíč), klidná zahrada a venkovní bazén se slunečníky a křesílky, wellness centrum se saunou, tureckou lázní a krytým bazénem, za poplatek masáže a kosmetické procedury.

Hotel nabízí celkem 260 pohodlně zřízených pokojů, všechny s vlastní koupelnou, fénem, županem a pantoflemi, TV Sat, centrálně řízenou klimatizací, varnou konvicí, trezorem (na kauci) a minibarem za poplatek. 6 pokojů bez balkonu je navíc speciálně upraveno pro tělesně znevýhodněné (s přizpůsobenou koupelnou, šířka dveří 80 cm, dveře u koupelny 60 cm, dosažitelné výtahem š.90 cm).
Pobyt s malým pejskem (max. 10 kg, nesmí k bazénům ani do restaurace) povolen u pokojů DA a DB (nelze do DAV Privilege), nutno vyžádat předem.

Stravování: snídaňový bufet, večeře lze přiobjednat za poplatek 560 Kč/osoba/den: většinou bufetové - může být i menu.

Slevy na 3. lůžko u pokojů DA a DB (nelze pro DAV Privilege): dítě do 2 let zdarma, ostatní sleva 20%. Parc Hotel Gritti je určen především pro dospělé klienty a nenabízí tedy žádné speciální služby ani vybavení pro děti.

V této lokalitě byla zavedena pobytová taxa, pro toto středisko ve výši cca 1,5 €/osoba/den, platí se povinně na místě.
DB Standard + BB (double2): dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, koupelna, bez balkonu, ca. 16 m2

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, vnitřní bazén, parkoviště, garáž, wi-fi, bezbariérový přístup, výtah, pes povolen, fitness, sauna, wellness, TV, klimatizace, polopenze, snídaně, pro náročné,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.