Parc Hotel

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Lago di Garda Peschiera del Garda
Ubytování Parc Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 30 310 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Celoročně otevřený Parc Hotel se nachází přibližně 2,5 km od centra městečka Peschiera del Garda a od jezera Lago di Garda, je součástí rozlehlého areálu Parc Hotel Paradiso & Golf Resort, který tvoří ještě další tři hotely/ residence a golfové hřiště. Pro hosty je k dispozici recepce, wifi zdarma, parkoviště a kryté garáže, místnost na uložení kol, Wellness centrum za poplatek (sauna, turecké lázně, krytý vyhřívaný bazén, vířivka, posilovna).
Hotelové pokoje se nachází v hlavní budově a ve dvou depandancích, všechny mají vlastní koupelnu s fénem, varnou konvici, telefon, TV Sat, trezor a v letních měsících centrální klimatizaci. Pobyt s malým pejskem (max. 10 kg) povolen, nutno vyžádat předem.

Stravování - snídaně formou bufetu; lze přiobjednat i večeře formou bufetu 590,- Kč/osoba/den , točené nápoje k jídlům zdarma ( voda, víno, cola a pomerančový džus. Možnost objednání Parc Premium Inclusive (malé all inclusive) za příplatek 1 200,- Kč/osoba/den - zahrnuje plnou penzi (snídaně, lehký oběd, večeře) včetně točených nápojů, v době 10-23 hod. lze objednat také nápoje na baru (teplé nápoje, nealko a místní alkohol). Parc Premium lze objednat pro pobyty v období 4.4. - 19.9.

Sleva na 3. a 4.lůžko: děti do 12 let zdarma, do 16 let 50%, ostatní sleva 20%.

V této lokalitě byla zavedena pobytová taxa, pro tento hotel ve výši cca 1,65 €/osoba/den, platí se povinně na místě.
DVB Superior + BB (double2): dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky a koupelna. Pokoje se nachází v exkluzivních depandancích Relais, bez balkonu (někde teráska, může být i dvoupatrový).

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, vnitřní bazén, vířivka, parkoviště, garáž, wi-fi, pes povolen, fitness, wellness, golfové hřiště v blízkosti, TV, trezor, klimatizace, polopenze, snídaně, All Inclusive,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.