Park Hotel Cellini

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo centro
Ubytování Park Hotel Cellini
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 12 740 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbený Park Hotel Cellini leží přímo u písečné pláže v centrální části letoviska Lido di Jesolo. Pro hosty je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace a bar, venkovní bazén pro dospělé a pro děti.
Všechny pokoje jsou pohodlně zařízeny, mají vlastní koupelnu, TV Sat, trezor, minibar, klimatizaci a balkon s bočním výhledem na moře (pokoj s přímým výhledem za příplatek 650,- Kč/den, nutno vyžádat předem při rezervaci).
Stravování formou polopenze: snídaňový bufet, večeře výběrem z menu.
(double2): Pokoj s terasou je k dispozici pro 2 až 4 osoby, má manželskou postel a navíc dvě samostatná lůžka, koupelnu se sprchou a všechny potřebné prvky pro péči o tělo. V odhlučněném pokoji najdete LED televizi, na které můžete sledovat své oblíbené pořady, klimatizaci, abyste měli vždy ideální teplotu, a wi-fi pro surfování na internetu. (double2): Pokoj s terasou je k dispozici pro 2 až 4 osoby, má manželskou postel a navíc dvě samostatná lůžka, koupelnu se sprchou a všechny potřebné prvky pro péči o tělo. V odhlučněném pokoji najdete LED televizi, na které můžete sledovat své oblíbené pořady, klimatizaci, abyste měli vždy ideální teplotu, a wi-fi pro surfování na internetu. (double2): Pokoj s terasou je k dispozici pro 2 až 4 osoby, má manželskou postel a navíc dvě samostatná lůžka, koupelnu se sprchou a všechny potřebné prvky pro péči o tělo. V odhlučněném pokoji najdete LED televizi, na které můžete sledovat své oblíbené pořady, klimatizaci, abyste měli vždy ideální teplotu, a wi-fi pro surfování na internetu.

Popis ubytování

Vybaveníbazén, venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, golfové hřiště v blízkosti, TV, trezor, topení, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, plná penze, snídaně, výhled na moře, bufetová strava, Dobíjecí stanice Tesla,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.