Park Hotel Terme Mediterraneo

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ischia, Forio
Ubytování Park Hotel Terme Mediterraneo
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 18 789 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Velmi rozlehlý hotelový komplex se nachází na západní straně ostrova v oblasti města Forio d´Ischia a je umístěn v krásné středomořské zahradě. Resort nabízí svým hostům ubytování v budově s recepcí či v budovách v blízkosti bazénu a v rámci hotelového areálu (v tom případě jde o pokoje s označením „hlavní budova“ za příplatek) či v klidnějších budovách typu annex, tzv. depandancích, mimo hotelový areál (pokoje Economy). Vše je obklopené svěží zelení. Hostům jsou k dispozici dva venkovní termální bazény, lázeňské centrum s nabídkou lázeňských procedur, výborná kuchyně a příjemný personál. Hotel pro přípravu pokrmů využívá též produktů z vlastní zemědělské produkce. Písečná pláž Citara s oblíbenými termálními parky Poseidonovy zahrady se nachází přibližně jeden kilometr od hotelu, hostům je k dispozici zdarma svoz hotelovým minibusem. Resort doporučujeme klientům všech věkových kategorií i párům, kteří hledají klidnější lokalitu a příjemné prostředí.Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.Pobytová taxa cca 3 EUR/osoba/den splatná v hotovosti v místě pobytu. Pokoje typu Economy se nacházejí ve vedlejších budovách, které jsou vzdálené 200-400 metrů od hlavního areálu.

Popis ubytování

Popis hoteluvstupní hala s recepcí; hlavní restaurace; venkovní snack bar a piano bar; 2 termální bazény; sluneční terasa (lehátka, slunečníky a polohovací sedačky zdarma, rezervace lehátek za poplatek); Wi-Fi ve veřejných prostorách (zdarma);Popis pokojeEconomy pokoj (annex)

klimatizace (za poplatek);
vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC);
trezor (zdarma);
TV se satelitním příjmem;
telefon;
terasa;
pokoje se nacházejí ve vedlejších budovách, které jsou vzdálené 200-400 metrů od hlavního areálu;
Ubytování za příplatek

Pokoj v hlavní budově - s balkonem či terasou, umístěné v hlavním areálu;
Superior pokoj - nově zrekonstruované pokoje blíže hlavní budovy s recepcí;
Superior pokoj annex - nově zrekonstruované pokoje ve vedlejších budovách, které jsou vzdálené 200-400 metrů od hlavního areálu;Popis plážepísečná; plážový servis za poplatek;Sportovní aktivity zdarma1x týdně tematický večer s hudbou (během hlavní sezony); aqua gymnastika v bazénu (3x týdně);Sportovní aktivity za příplatekSPA centrum;Strava v ceněPolopenze: snídaně formou bufetu, večeře servírovaná (výběr z menu s nabídkou zeleninového bufetu a dezertů);

Popis lokality ubytování

pláže: 1000 m; letiště: 45 km; centra: 1.2 km; nákupních možností: 200 m;Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.