pohlednice z Itálie - pro pohodlné

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátky
Název ubytování pohlednice z Itálie - pro pohodlné
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 11 797 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha

**/*** hotely - střední kvality, které se nachází v satelitních městech (30-65 km od centra města), na trasách mezi navštěvovanými městy. 8 nocí: tranzitní nocleh na území Itálie/Udine (1 noc), Verona/Jez. Garda (1 noc), Milán/Bergamo (1 noc), Turín (1 noc), Janov (3 noci), Benátky/Lido di Jesolo/ Padova (1 noc).

Vybavení: recepce, restaurace nebo bar.

Pokoje: jednoduše zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s koupelnami.

Strava: kontinentální snídaně (pečivo, máslo, džem, káva, mléko) a za příplatek večeře (případně v nedaleké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie: **/***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramItálie - Pohlednice z Itálie pro pohodlné - 10 dní • Verona - Romeo a Julie a amfiteátr Arena di Verona • jezero Lago di Garda a Sirmione - perly obklopené Dolomity • Miláno a Pavia - móda a historie • Cinque Terre - to nejkrásnější v Ligurii • Janov - Kryštof Kolumbus • Portofino - „Láska v Portofino“ • Florencie - hlavní město Toskánska a renesance • pobyt v Toskánsku

Den 1
Odjezd z Polska dle jízdního řádu. Přejezd přes Česko a Rakousko. Pozdě večer příjezd do hotelu v okolí města Udine, přenocování (tento den není v hotelu večeře). Během cesty jsou plánovány krátké zastávky. (Trasa cca 950 km) 

Den 2
Po snídani přejezd do Verony, města známých milenců Romea a Julie. Navštívíme nádvoří Juliina domu, abychom viděli nejznámější balkon světa, Palazzo del Capitano a Palazzo degli Scaligieri. Prohlídku zakončíme návštěvou slavného amfiteátru - Arena di Verona, který je symbolem města. Přejezd do hotelu v okolí jezera Lago di Garda, večeře a přenocování. (Trasa cca 200 km)

Den 3
Po snídani přejezd k největšímu italskému jezeru - Lago di Garda. Program zahrnuje procházku půvabným městečkem Sirmione, které se nachází u jezera Lago di Garda. Následně ochutnávka regionálních produktů na vinici s tradicemi. V další části programu plavba lodí po jezeře Lago di Garda, během které budeme obdivovat nádherný výhled na Dolomity. Návrat do hotelu v okolí jezera Lago di Garda, večeře a přenocování. (Trasa cca 250 km)

Den 4
Po snídani přejezd do Milána, hlavního města Lombardie. Návštěvu města začneme na Katedrálním náměstí, kde se nachází nádherná gotická katedrála (prohlídka vnitřku) nazývaná „básní z mramoru“. Následně projdeme galerií Vittorio Emanuele II Gallery - elegantní vícepodlažní pasáží, která nás zavede k nejslavnější opeře světa - La Scale (prohlídka vnitřku). Prohlídku města zakončíme u Castello Sforzesco - impozantního hradu vládce Milána - vévody Ludovica Sforzy (Ludvíka Mouřenína). Dalším bodem programu bude Certosa di Pavia s monumentálním opatstvím, které bylo sídlem rodu Visconti. Tento klášterní komplex je jedním z nejdůležitějších pozdně gotických památek v Itálii. Přejezd do hotelu v okolí Acqui Terme, večeře a přenocování. (Trasa cca 200 km)

Den 5
Po snídani přejezd do Janova - hlavního města Ligurie. Prohlídka historického centra města. V programu mimo jiné: katedrála San Lorenzo, dům slavného námořníka Kryštofa Kolumba a náměstí Piazza de Ferrari s Dóžecím palácem a se slavnou ulicí Garibaldiho. Procházku zakončíme ve starém městském přístavu. Následně přejezd do Santa Margherita, návštěva turistického přístavu, poté plavba do Portofino - Ligurské perly. Prohlídka okouzlujícího městečka známého mimo jiné z písně Sławy Przybylskiej „Miłość w Portofino“. Volný čas. Následně přejezd do hotelu v okolí La Spezia, večeře a přenocování. (Trasa cca 150 km)
 
Den 6
Po snídani přejezd do Národního parku Cinque Terre, který zahrnuje 5 horských pohlednicových měst, která se nacházejí na strmých skalách Ligurského pobřeží. Nad touto oblastí, jednou z nejkrásnějších v Itálii, převzalo péči UNESCO. V programu mimo jiné: přejezdy vlakem z La Spezia do Vernazza a následně do Monterosso al Mare. Prohlídka těchto kouzelných městeček. Dalším bodem programu bude plavba z Monterosso do Manaroli. Poté návrat vlakem do La Spezi. Během prohlídky doporučujeme oběd v jednom z městeček (za poplatek). Večer příjezd do hotelu v okolí města Livorno, ubytování a přenocování. (Trasa cca 140 km)
 
Den 7 - 8
Pobyt v hotelu na pobřeží Ligurského moře. Volný čas na odpočinek, opalování a nakupování. Ve večerních hodinách večeře v hotelu. Možnost účasti na fakultativních výletech (za poplatek, k dispozici u průvodce zájezdu).
 
Den 9
Po snídani vystěhování z hotelu. Přejezd na prohlídku hlavního města Toskánska - Florencie. Během prohlídky města uvidíme mimo jiné: kostel sv. Kříže s hrobkami nejslavnějších občanů města (včetně Michelangela), radniční náměstí Piazza della Signoria, nejslavnější most města Ponte Vecchio a katedrálu Santa Maria del Fiore s nádhernou kopulí navrženou Brunelleschim a nejstarší budovu města - Baptisterium, ke které vede slavná Rajská brána. Následně volný čas. Pozdě odpoledne odjezd do Polska. (Trasa cca 1200 km)

Den 10
Příjezd do Polska v dopoledních hodinách (Woszczyce cca 10:00).

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přejezd komfortním autokarem (WC, klimatizace, bar, video), ubytování v hotelech (8 nocí), stravování: 8 kontinentálních snídaní, 6 večeří (za příplatek), turistický program (viz níže), služby polského průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, přejezdy hromadnou dopravou (včetně plavby turistickou lodí v Benátkách, plaveb loděmi), spropitné pro místní průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupinu v systému TGS, pobytovou taxu a ochutnávku. Orientační náklady na účast v programu - cca 205 EUR (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem navíc cca 11 EUR (platí se přímo v hotelech), další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje a fakultativní výlety.

Fakultativní výlety: Siena cca 45 EUR/osoba

Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 12.05.2020 a mohou se změnit.

Slevy platí pro:
- žáky, studenty - zlevněné vstupenky po předložení žákovské/studentské legitimace.
- osoby se zdravotním postižením - po předložení průkazu se stupněm postižení.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Itálie.

Název zájezd v polském jazyce: Pocztówki z Włoch - Dla wygodnych
Kód zájezdu: WRPJinéObsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide. VízaVízum
Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte naše oddělení Rainbow za účelem ověření.

 Výlety v okolíUpozornění! Fakultativní výlety jsou realizovány při minimálním počtu 38 osob.Tip z okolí
Zákazů v Benátkách přibývá. Chystá se nová kampaň Jste tady vítáni, ale musíte hrát podle pravidel. Nebo zaplatit pokutu. Taková je zpráva benátských úřadů, které přicházejí s novou kampaní, jež má turisty přimět k adekvátnímu chování. Město se totiž potýká s návalem turistů a místní obyvatelé začínají ztrácet veškerou trpělivost. O kampani informoval britský Independent.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.