Punta Faro Village - Residence Olimpo

* +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Friuli Venezia Giulia, Lignano Sabbiadoro
Název ubytování Punta Faro Village - Residence Olimpo
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 670 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Moderní Residence Olimpo tvoří součást rekreačního komplexu Punta Faro Village, nachází se 400 m od centra městečka Lignano Sabbiadoro a 300 m od písečné pláže. Residence se skládá ze tří 4-patrových budov s výtahem a hosté mají k dispozici parkovací místo (venkovní nebo garážové, není možné vybrat předem).
Přímo u residence je krásný sportovní přístav a na vyžádání zde lze objednat parkování pro loď (10m x 3,60m) - nutno objednat předem, těchto míst je omezený počet.
Od poloviny května do poloviny září cena zahrnuje také plážový servis ke každému apartmánu.
Speciální nabídka: půjčení povlečení a ručníků při příjezdu zdarma (případná výměna během delšího pobytu za poplatek - povlečení 8 €/os., ručníky 7 €/os.), nutno požádat o ně v agentuře při příjezdu.
(quadri7): patrový apartmán s klimatizací. V dolním patře obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, pokojík se dvěma patrovými postelemi, koupelna a prostorný balkon. V horním patře dvoulůžková ložnice, jednolůžkový pokoj, koupelna a sluneční terasa.

Popis ubytování

Vybaveníparkoviště, garáž, dětské hřiště, výtah, TV, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.