Residence Azzurra

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Abruzzo, Silvi Marina
Ubytování Residence Azzurra
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 2 073 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Rodinná dovolená u moře, 7 nocí v oblíbeném středisku Silvi Marina, jen do 50 m od písečné pláže


7 nocí v letovisku Silvi Marina v oblasti Abruzzo
Ubytování v residenci Azzurra
Apartmány pro 2–4 osoby
Vlastní stravování
Pláž vzdálena pouze 50 m
Klimatizace za poplatek 35 €/týden
WiFi ve všech apartmánech zdarma
Parkování v oploceném dvoře za 35 €/týden
Vhodné pro rodiny s dětmiČesky mluvící delegát mimo termín 31. 7.–21. 8.
Vlastní i autobusová doprava


Oblast Abruzzo plná kontrastů a krásné přírody
Tento krásný a okouzlující region se rozprostírá na území střední Itálie, v sousedství regionů Marche, Lazio a Molise. Na východě omývají břehy abruzzského pobřeží průzračné vody Jadranského moře. Region se člení do čtyř provincií nazvaných dle nejvýznamnějších měst: Teramo, Chieti, Pescara a L´Aquila, přičemž poslední zmíněné město je i hlavní město celé oblasti. Převážná většina oblasti je hornatá. Nejvýznamnějším pohořím jsou střední Apeniny s nejvyšším vrcholem Corno Grande (2912 m. n. m.). Abruzzo je právem nazýváno nejzelenějším regionem Evropy, což dokazuje i množství národních parků v této oblasti, jako například NP Gran Sasso nebo NP Majella.
Krásné pláže v Silvi Marina
Silvi Marina, přímořské letovisko na pobřeží Jadranského moře, je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky a samozřejmě nechybí dlouhá písečná pláž (6 km) s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit městečku dodávají kopce tyčící se v pozadí letoviska s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích hor. Nedaleko se rozprostírá Abruzzský národní park, jedna z největších italských přírodních rezervací, kde můžete i dnes pozorovat divokou zvěř v původním, lidmi téměř nedotknutém, prostředí. Jednou větou – Silvi Marina rozhodně stojí za vidění! Do Silvi Marina je možné dojet autem, autobusem nebo vlakem ( přímo v městečku je vlakové nádraží). Nejbližší letiště se nachází v Pescaře, které je od Silvi Marina vzdálené cca 20 km. Silvi Marina je oproti živějšímu San Benedettu klidnější letovisko, pro příjemně, relaxačně strávenou dovolenou, ubytování v menších rezidenčních domech nebo hotelech rodinného typu. Ideální volba pro ty, kteří chtějí prožít dovolenou v pěkném, klidnějším prostředí, s krásným koupáním, ale i tak stále v dosahu rušného letoviska.
Ubytování v rezidenci Azzurra
Residence v centru Silvi Marina, ležící v klidnější části hlavní promenády, jen 50 od moře. Centrum města je vzdáleno 800 m. Prostorné standardně vybavené apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi i menší kolektivy. Vybrané apartmány jsou vybaveny klimatizací (za poplatek 35 €/týden), WiFi připojení je ve všech apartmánech dostupné zdarma. Residence je vybavena výtahem a naproti residence je dětské hřiště. Parkování u rezidence je v oploceném dvoře za poplatek 35 €/auto/týden (na vyžádání v CK). Parkovací místa nejsou dostatečně velká pro SUV a větší automobily. V blízkosti se nachází také tenisové kurty a vlakové nádraží.
Bilo 2/4
Apartmán je vybaven ložnicí s dvoulůžkem, obývací místností s rozkládacím dvoulůžkem, samostatnou kuchyní, vlastním sociálním zařízením a balkonem. Doporučujeme vzít si sebou ručníky, osušky, utěrky, povlečení, zápalky, ostrý nůž, saponát na nádobí, toaletní papír a kolíčky na prádlo. Povlečení lze zapůjčit za poplatek 10 €/os. a ručníky 5 €/os – nutno vyžádat v CK předem. V apartmánech nejsou elektrické spotřebiče jako je mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toastovač nebo fén.
Stravování

Ve vlastní režii klientů 
Možnost přikoupení polopenze v residenci Sea Resort, která je vzdálená cca 750 m od ubytování (cena: dospělá osoba 22 €/den, dítě 6–12,99 let 16 €/den, dítě 3–5,99 let 11 €/den, děti do 2,99 let zdarma) cena je platná v případě zakoupení polopenze na celou dobu pobytu

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře jen 50 metrů od residence
Písečná pláž jen 50 m od residence. Možnost využití volné pláže, plážový servis zdarma v termínu od 24. 4. 2021 do 5. 6. 2021 a od 4. 9. 2021 do konce sezóny (v tomto termínu nelze plážový servis garantovat, uzavření pláže závisí na rozhodnutí majitele), v ostatních termínech je za poplatek 35 €/týden – hrazeno na místě.
Sport a zábava

Každý týden rybí speciality ve vybrané restauraci za zvýhodněné ceny
Návštěva nejstarší továrny Saila na výrobu lékořice
Pro skupinky jsou organizované akce „Udělej si vlastní pizzu“ a „Namíchej si vlastní drink“
Místní trhy
Fakultativní půldenní výlet do historického centra Silvi a Atri
Celodenní výlet do hlavního města Říma
Celodenní výlet do blízkého aquaparku Onda Blu (otevřen pouze v hlavní sezóně)
Národní park Grand Sasso

Důležité informace

Check in 16.00 hod., check out do 9.00 hod
Povinná pobytová taxa cca 1,0 €/os./noc – hrazeno na místě, platí se za maximálně 10 dnů pobytu a vztahuje se na osoby od 15ti letČesky mluvící delegát mimo termín 31. 7.–21. 8.
Domácí mazlíčci jsou povoleni na vyžádání u CK (zdarma)
Dětská postýlka na vyžádání u CK, za poplatek 20 €/týden – hrazeno na místě
Povlečení 10 €/os./pobyt (možnost mít vlastní) – hrazeno na místě
Ručníky 5 €/os./pobyt (možnost mít vlastní) – hrazeno na místě
Klimatizace 35 €/týden (pouze ve vybraných apartmánech) – na vyžádání u CK, hrazeno na místě
Apartmán s výhledem na moře v období 3. 7. – 4. 9. 2021 za příplatek 20 €/apt./týden – na vyžádání u CK, hrazeno na místě
Plážový servis 35 €/týden/apartmán (každý apartmán má nárok na jeden plážový servis)
Parkování za poplatek 35 €/týden – na vyžádání u CK, hrazeno na místě
Klienti si vyzvedávají klíče v agentuře, která se nachází 800 m od residence, adresa – Via Arrigo Rossi 135, Silvi
Pokud je v místě WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.