Residence Eden

* +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Lago di Garda Peschiera del Garda
Název ubytování Residence Eden
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 952 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Residence Eden leží v Castelnuovo del Garda - lokalita Paradiso, asi 3 km od centra městečka Peschiera del Garda a od jezera Lago di Garda. Skládá se ze čtyř bloků dvoupatrových budov (Camelie, Phoenix, Magnolie a Limoni), umístěných ve velké zahradě s bazénem.
Hosté mají k dispozici bazén Laguna o rozloze 1.112 m2, s hloubkou 0,5 - 1,4 m je vhodný i pro děti, navíc se u něj v hlavní sezoně odehrávají animační programy (v italštině).
Apartmány jsou kompletně zařízené, všechny s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem, mají balkon (u apartmánů v patře) nebo terásku (u apartmánů v přízemí), TV a v letních měsících klimatizaci.
Residence Eden je součástí rozlehlého areálu Parc Hotel Paradiso & Golf Resort, který tvoří ještě další tři hotely/ residence a golfové hřiště. Hosté mohou využívat i služeb ostatních resortů, např. bazény a welness centrum (za poplatek) u Parc Hotelu, prádelnu na žetony v residenci Golf (asi 800 m), restaurace a bar či minimarket, Parc Hotel také nabízí možnost objednat stravování - snídaně za 220 Kč/osoba/den nebo polopenze za 630 Kč/osoba/den.
Pobyt s malým pejskem (max. 10 kg) povolen, nutno vyžádat předem.

V této lokalitě byla zavedena pobytová taxa, pro toto středisko ve výši cca 1 €/osoba/den, platí se povinně na místě.
Trilo (trilo6): cca 49/53 m2. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s dvoulůžkem a dvoulůžkový pokoj, koupelna, balkon nebo teráska.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, pes povolen, golfové hřiště v blízkosti, TV, klimatizace, terasa / balkón, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.