Residence Furlan

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Veneto, Bibione
Ubytování Residence Furlan
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Letní dovolená přímo v centru Bibione!


Dovolená na 7 nocí v letovisku Bibione
Ubytování v residenci Furlan***
Apartmány pro 2–5 osob
Klienti si mohou vařit v kuchyňském koutu svého apartmánu
Pozvolná písečná pláž jen 250 m
Plážový servis v ceně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Klimatizace v ceně
1× týdně špageta párty v ceně
Nově budova vybavená výtahem
Parkovací místo v ceně
Doprava vlastní nebo autobusová


Bibione – oblíbené prázdninové letovisko v Itálii
Letovisko v severovýchodní části Itálie směrem na Terst, je jedním z nejbližších středisek italského Jadranu pro české turisty. Bibione leží v oblasti Veneto a může se pyšnit svojí dlouhou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláže jsou zde placené i neplacené. Neplacené pláže se nachází spíše v západní části. V centru Bibione se nachází spousta restaurací, barů, kaváren či obchodů.
Residence Furlan pouhých 250 m od pláže!
Třípatrová residence nově s výtahem byla nedávno zrenovovaná, nachází se na jedné z hlavních ulic v centru města, na Viale Aurora, která je ve večerních hodinách pěší zónou plnou obchodů, restaurací, barů a gelaterií (zmrzlináren). Apartmán Bilo 3/5 má své parkovací místo označené stejným číslem, jako je číslo apartmánu. 
Bilo 3/5
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice se 3 samostatnými lůžky, vlastní sociální zařízení, klimatizace, balkon, parkovací místo/apt.
Dítě do 3 let může být v apartmánu v dětské postýlce, která je na vyžádání za poplatek 2 €/noc. Tento poplatek se platí přímo v italské agentuře v Bibione při vyzvednutí klíčů.
Strava
Stravování probíhá ve vlastní režii, 1× týdně špageta párty pouze ve vyšší sezóně cca od poloviny června do poloviny září – neplatí v období Septemberfest (slavnosti vína konající se každý rok 2 dny v první polovině září, špageta párty se může zrušit kvůli komplikacím s pandemií covid–19).
Pláž
Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je jen 250 m od residence. Plážový servis máte v ceně (1× slunečník, 1× křeslo a 1× lehátko). Pláže v Bibione jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi.
Sport a zábava
Doporučujeme navštívit úterní dopolední trhy v Bibione, aquapark Aquasplash v Lignanu, Guliverlandia (představení cvičených lachtanů a další – v Lignanu). Dále je možné si vyzkoušet vodní sporty, windsurfing, můžete si vypůjčit vodní šlapadla, kajaky, vodní lyže. Mezi další vyžití v Bibione patří také rybaření, tenis, plážový volejbal, fotbal, košíková, stolní tenis, golf (8 km), minigolf, jízda na koni, půjčovny kol, kolečkové brusle, diskotéky, karaoke, lunapark v Bibione, motokáry (v Lignanu). Delegát nabízí fakultativní výlety jako jsou Benátky, Benátské ostrovy + nám. Sv. Marka, Terst, Miramare a Aquilea, Verona, Padova, Grado, Portogruaro, aquapark v Lignanu a další. Bibione se také pyšní termálními lázněmi Bibione Thermae – voda s obsahem uhlovodíků o teplotě 32–34° C.
Důležité informace

Check in 17.00–20.00 hod., check out do 9.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den – hradí se na místě
Domácí zvířata nejsou povolena
Dětská postýlka na vyžádání pro děti do 3 let za poplatek 14 €/týden
Plážový servis v ceně (cca. od poloviny května do konce září)
Povinná vratná kauce 50 €/apt. – platí se v agentuře
Povinný poplatek za závěrečný úklid 1650 Kč/pobyt
Ručníky 7 €/osoba, povlečení 8 €/osoba
V apartmánech není povlečení, ručníky, toaletní papír, čistící prostředky, mýdla a utěrky. Tyto věci si v apartmánech klienti zajišťují sami. Ručníky a povlečení se dají na místě pronajmout
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních – večerních hodinách
Z agentury, kde si klienti vyzvedávají klíče, se do apartmánu dopravují po vlastní ose/na vlastní náklady, v případě residence Furlan je to cca 350 m od agentury
Parkovací místo je v ceně
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Pokud je v ubytování WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.