Residence Ghirlandina

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Adriatická riviéra - Caorle, Porto Santa Margherita
Název ubytování Residence Ghirlandina
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 1 343 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Doprava: Vlastní/autobusem.Autobusová doprava (odjezdy v pátek odpoledne od 22.05. do 18.09.2020, návrat do ČR vždy v neděli dopoledne, od 31.05. do 27.09.2020):

2.040 Kč/os. - obousměrná jízdenka

Nástupní místa bez příplatku: Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice, Dobříš, Příbram, Písek, Jihlava, Brno, Mikulov.

Nástupní místa s příplatkem 200 Kč/os.: Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Teplice, Litvínov, Chomutov, Most, Louny, Slaný, Kladno, Poděbrady, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň.

Nástupní místa s příplatkem 360 Kč/os.: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov.

Nástupní místa jsou realizována při min. počtu 5 osob. Další nástupní místa na dotaz.
Cena nezahrnuje: Stravování, dopravu, vratnou kauci, cestovní pojištění, závěrečný úklid (45 €/ap. mono, 55 €/ap. bilo, 65 €/ap. trilo), lůžkoviny 10 €/os./výměna, přistýlka 6 €/den, dětská postýlka 4 €/den, klimatizace květen, červen a září 35 €/týden, červenec 40 €/týden, srpen 45 €/týden (pouze typ Bilo 4).

Popis stravování

Stravování: Vlastní.

Popis ubytování

VzdálenostiPláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do vody 200 m od apartmánů.UbytováníMono 2: obývací pokoj s vybavenou kuchyňkou a rozkládacím dvoulůžkem, koupelna s WC, balkón.

Bilo 4: obývací pokoj s vybavenou kuchyňkou a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s dvoulůžkem, koupelna s WC, balkón. Za příplatek možnost doobjednat klimatizaci.

Trilo 6: obývací pokoj s vybavenou kuchyňkou a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s dvoulůžkem, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, koupelna s WC, balkón.Vybavení a službyVýtah, v každém apartmánu TV a chladnička s mrazícím oddílem, mikrovlnná trouba, jedno číslované parkovací místo/apartmán zdarma, u residence tenisové kurty.Sport a zábavaVodní sporty, plážový volejbal, nedaleko veřejný plavecký stadion.Další informacePovinné platby na místě: závěrečný úklid 45 €/ap. mono, 55 €/ap. bilo, 65 €/ap. trilo.

Za příplatek: lůžkoviny 10 €/os./výměna, přistýlka 6 €/den, dětská postýlka 4 €/den, klimatizace květen, červen a září 35 €/týden, červenec 40 €/týden, srpen 45 €/týden (pouze typ Bilo 4).

Vratná kauce: 100 €/ap.

Služby delegáta: ne.

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence v klidné části letoviska Porto Santa Margherita, nedaleko centra.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.