Residence Heaven

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kalábrie, Ricadi
Název ubytování Residence Heaven
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 857 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

PopisResidence se nachází na klidném místě odkud je nádherný výhled na pobřeží Capo Vaticano a Liparské ostrovy. Residence je rozdělená na centrální část (vzdálena od pláže cca 500 m) a depandanci (vzdálena od pláže také cca 500 m a od centrální části cca 900 m).

V centrální části residence je k dispozici bar, restaurace, stolní tenis, společenská místnost s TV, bazén, parkoviště, minifotbal, dětské hřiště, fotbalové hřiště, animace a mini club v italštině.

Možnost příjezdu vlakem do železniční stanice Ricadi - odtud transfer na ubytování zdarma.Plážcca 500 m - bílá písečná pláž, cca 900 m od pláže Groticelle, klientům je k dispozici plážový mikrobusStravavlastní (plně zařízený kuchyňský kout)Typ ubytováníApartmán TRILO pro 4-6 osob - apartmány v centrální části - třípokojový apartmán, obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací gauč) a kuchyňským koutem, 1x ložnice s manželksou postelí, 1 x dvoulůžkový pokoj, sprchový kout / WC, TV, apartmány v 1. patře mají balkon, apartmány v přízemí terasu, všechny disponují zahradním nábytkem.

Apartmán TRILO pro 4-6 osob - v depandanci - vybavení stejné jako v centrální části, ale všechny apartmány se nachází v přízemí a disponují terasou se zahradním nábytkem.Cena zahrnuje7x ubytování v apartmánu, pobyty sobota - soboty, spotřebu energií, TV, do 29.06. a od 31.08. je v ceně zahrnut také bazén, plážový mikrobus, fotbalové hřiště, parkoviště, ping-pong, volejbalové hřištěSlužby delegátaV oblasti je delegát, k dispozici klientům je 1-2x týdně, nabízí fakultativní výlety v českém nebo slovenském jazyce.

Delegát není ubytován v Residence Heaven!Povinný poplatekklubová karta 15 EUR / týden / osoba v termínu 29.06. - 31.08. - animace,miniclub, bazén, plážový mikrobus, fotbalové hřiště, parkoviště, ping-pong, volejbalové hřiště. Děti do 4 let mají kartu zdarma.

závěrečný úklid apartmánu 50 EUR

vratná kauce 50 EUR / apartmánFakultativní poplateklůžkoviny 8 EUR / osobu, ručníky 5 EUR / osobu

malé zvíře - 70 EUR / pobyt, nesmí se pohybovat ve společenských prostorách rezidenceTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.