Residence Heaven

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kalábrie, Ricadi - Capo Vaticano
Název ubytování Residence Heaven
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 952 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbená Residence Heaven se nachází na klidném místě cca 600 m od pláže v oblasti Capo Vaticano. Pro hosty je k dispozici restaurace a bar, venkovní bazén, dětské hřiště, hřiště na fotbal a volejbal, ping-pong, prádelna na žetony, parkoviště, svoz na veřejnou pláž, zóna wifi.
Všechny apartmány (pobyty bez stravování, ceny uvedeny za celý apartmán) jsou prakticky zařízeny, mají vlastní koupelnu, vybavený kuchyňský kout s ledničkou a sporákem včetně trouby, TV, verandu s posezením a sušák na prádlo, bez klimatizace.
Hotelové pokoje (pobyty se snídaní, polopenzí či plnou penzí, ceny uvedeny za osobu) mají vlastní koupelnu a verandu s posezením, sušák na prádlo, TV, miniledničku a klimatizaci.
Slevy na 3. a 4.lůžko u hotelových pokojů: dítě do 3 let bez nároku na jídlo za poplatek 330,- Kč/den, děti do 6let sleva 20%, ostatní sleva 10%.
Pobyt s malým psem (max 5 kg, nesmí do společných prostor) za poplatek 70 €, nutno vyžádat při rezervaci.

Na místě se povinně platí pobytová taxa ve výši cca 1 €/os./den.
(trilo6): obývací místnost s kuchyňským koutem a gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvoulůžkem, pokoj se dvěma lůžky, koupelna a veranda s posezením. (double2): dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky pro 3. a 4.osobu (gauč nebo palanda), koupelna a veranda s posezením. Pobyt se snídaní. (double2): dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky pro 3. a 4.osobu (gauč nebo palanda), koupelna a veranda s posezením. Pobyt s polopenzí (snídaně a večeře). (double2): dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky pro 3. a 4.osobu (gauč nebo palanda), koupelna a veranda s posezením. Pobyt s plnou penzí (snídaně, obědy a večeře).

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, TV, terasa / balkón,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.