Residence Il Porto

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Apulie, Mattinata
Název ubytování Residence Il Porto
Typ ubytování Aparthotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 8 640 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rezidence Il Porto se nachází v olivovém háji s panoramatickým výhledem na přístav a moře. Leží ve městě Mattinata ca. 2 km od města Gargano a 500 m od nejbližší veřejné pláže. Hosté si mohou za poplatek dopředu zarezervovat plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka) na soukromou pláž v zálivu Mattinata, která leží ca. 2 km od hotelu. Na pláž se hosté dostanou vlastním autem, u pláže je možné za poplatek parkovat. Poplatek za plážový servis (1 slunečník, 2 lehátka) činí 20 €/den v červnu, 25 €/den v červenci, 30 €/den v srpnu a 20 €/den v září. Pláže v této oblasti jsou význačné svými útesy, skalními převisy a mořskými jeskyněmi.
Rezidence nabízí svým hostům bazén s terasou, bar, restauraci Ristorante Terrazza Blu Mare, Wi-Fi, 2 konferenční místnosti pro firemní akce, společenskou místnost a parkoviště. Hosté se mohou ubytovat v hlavní budově (pokoje DBL, 2X DBL VM) nebo v apartmánech, které se nachází 50-300 metrů od hlavní budovy. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem.
Stravování probíhá standardně formou snídaně (BB) nebo na vyžádání formou polopenze (HB) za příplatek 35 €/den/dospělí a 25 €/den děti do 10 let.
Na vyžádání povolen pobyt s menším pejskem za poplatek 10 €/den (nutno nahlásit předem). Psi mají zakázaný vstup do bazénu, vnitřních prostor restaurace a na soukromou pláž. Na veřejnou pláž smí.
Na vyžádání možnost zajištění dětské postýlky za poplatek 10 €/den.
Family Flat Standard x4 + BB (trilo4): Apartmán Family Flat je složen z obývací místnosti s kuchyňským koutem, dvoulůžkové ložnice, ložnice s dětskou palandou a koupelny se sprchou. Apartmán má vlastní vchod a krásnou prostornou zahradu. V pokoji se mohou ubytovat 2 dospělí, případně 2 dospělí + 2 děti do 9 let, nebo 2 dospělí a jedno dítě do 9 let a jedno dítě do 2 let bez nároku na služby. V apartmánu je klimatizace, topení, satelitní televize, telefon, lednice, bezpečnostní trezor a Wi-Fi. Zapůjčení dětské postýlky pro děti do 2 let je možné za poplatek 10 €/den.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, wi-fi, pes povolen, pračka, myčka, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, snídaně, výhled na moře,Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.