Residence Kara

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Abruzzo, Silvi Marina
Ubytování Residence Kara
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 598 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Letní dovolená na palmové riviéře


7 nocí v letovisku Silvi Marina v oblasti Abruzzo
Ubytování v residenci Kara
Apartmány pro 2–6 osob
Vlastní stravování
Vhodné pro skupiny a kolektivy
Vhodné pro rodiny s dětmi
Pláž pouze 80 m od residence
Možnost dokoupení polopenze v blízkém hoelu
Domácí zvířata na vyžádání povolena
Česky mluvící delegát mimo termín 31. 7.–21. 8.
Doprava vlastní i autobusová
Abruzzo 
Tento krásný a okouzlující region se rozprostírá na území střední Itálie, v sousedství regionů Marche, Lazio a Molise. Na východě omývají břehy abruzzského pobřeží průzračné vody Jadranského moře. Region se člení do čtyř provincií nazvaných dle nejvýznamnějších měst: Teramo, Chieti, Pescara a L´Aquila, přičemž poslední zmíněné město je i hlavní město celé oblasti. Převážná většina oblasti je hornatá. Nejvýznamnějším pohořím jsou střední Apeniny s nejvyšším vrcholem Corno Grande (2912 m. n. m.). Abruzzo je právem nazýváno nejzelenějším regionem Evropy, což dokazuje i množství národních parků v této oblasti, jako například NP Gran Sasso nebo NP Majella.
Krásné pláže v Silvi Marina
Silvi Marina, přímořské letovisko na pobřeží Jadranského moře, je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky a samozřejmě nechybí dlouhá písečná pláž (6 km) s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit městečku dodávají kopce tyčící se v pozadí letoviska s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích hor. Nedaleko se rozprostírá Abruzzský národní park, jedna z největších italských přírodních rezervací, kde můžete i dnes pozorovat divokou zvěř v původním, lidmi téměř nedotknutém, prostředí. Jednou větou – Silvi Marina rozhodně stojí za vidění! Do Silvi Marina je možné dojet autem, autobusem nebo vlakem ( přímo v městečku je vlakové nádraží). Nejbližší letiště se nachází v Pescaře, které je od Silvi Marina vzdálené cca 20 km. Silvi Marina je oproti živějšímu San Benedettu klidnější letovisko, pro příjemně, relaxačně strávenou dovolenou, ubytování v menších rezidenčních domech nebo hotelech rodinného typu. Ideální volba pro ty, kteří chtějí prožít dovolenou v pěkném, klidnějším prostředí, s krásným koupáním, ale i tak stále v dosahu rušného letoviska.
Ubytování v moderně zařízené rezidenci Kara
Moderně zařízená třípatrová rezidence se nachází v jedné z postranních uliček přímo v centru Silvi Marina. Rezidence je vhodná pro skupiny a kolektivy (např. dětské pobyty, sportovní kolektivy). Rezidence je od pláže vzdálena přibližně 80 metrů a od agentury 500 metrů. Centrum města je cca 500 m vzdálené od ubytování. Rezidence nemá vlastní parkovací místa, možnost parkování v okolí. V rezidence není možnost WiFi připojení, připojit se lze v přilehlých barech i na pláži. Možnost využití pračky, může být ve společných prostorách. V blízkosti rezidence se nachází jedna z nejoblíbenějších zmrzlináren v Silvi Marina a každý čtvrtek Vás čeká místní trh.
Bilo 4
Ložnice s dvoulůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, TV, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) a balkon.
Trilo 6
Ložnice s dvoulůžkem, ložnice se dvěma lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňským koutem, TV, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), přízemní terasa.
Stravování

Stravování probíhá ve vlastní režii
Možnost dokoupení polopenze v blízkém hotelu, na místě

Písčitá pláž vzdálená pouhých 80 metrů od rezidence
Dlouhé písčité pláže označené modrou vlajkou nabízí koupání v nádherném Jaderském moři. Pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Nejbližší pláž se nachází cca 80 metrů od ubytování. Možnost využití volné pláže, plážový servis zdarma v termínu od 24. 4. 2021 do 5. 6. 2021 a od 4. 9. 2021 do konce sezóny (v tomto termínu nelze plážový servis garantovat, uzavření pláže závisí na rozhodnutí majitele), v ostatních termínech je za poplatek 35 €/týden – hrazeno na místě.
Sport
Milovníky sportu zde čeká široká nabídka sportů. Nejvyhledávanějšími sporty této oblasti jsou jízda na kole, jízda na koni, tenis, golf, lukostřelba a samozřejmě vodní sporty jako jsou potápění, windsurfing, jízda na vodních lyžích, rybaření nebo vodní pólo. Navštívit také můžete tenisové kurty nebo další sportovní hřiště.
Zábava
Letovisko ožívá již od května, kdy začíná probíhat řada festivalů, koncertů, výstav či představení pouličního divadla. V červenci se tu konají oslavy nazývající se Lu Cenialone. Milovníci nočního života zde mohou navštívit řadu nočních klubů.
Tipy na výlety

Městečko Città Sant'Angelo
Městečko Atri
Městečko Chieti
Okresní město Teramo
Lázeňské městečko Caramanico Terme
Řím
Abruzzský národní park

Důležité informace

Check in 16.00 hod., check out 9.00 hod.
Česky mluvící delegát mimo termín 31. 7.–21. 8.
Povinná pobytová taxa cca 1,0 €/os./noc – hrazeno na místě, platí se za maximálně 10 dnů pobytu a vztahuje se na osoby od 15ti let
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních – večerních hodinách
Klienti na autobusovou dopravu budou vysazeni u agentury, kde si vyzvednou klíče a poté budou přepraveni k residenci pracovníky agentury
Doporučujeme vzít si sebou ručníky, osušky, utěrky, povlečení, zápalky, ostrý nůž, saponát na nádobí, toaletní papír a kolíčky na prádlo
Povlečení lze zapůjčit za poplatek 10 €/os., a ručníky 5 €/os, na místě (v Itálii se používají dvojdeky a francouzský typ stlaní)
V apartmánech nejsou elektrické spotřebiče jako je mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toastovač nebo fén, elektrické zásuvky jsou použitelné pro spotřebiče s plochou koncovkou (v místě pobytu lze zakoupit redukci za 1,5–2 €)
Dětská postýlka 20 €/týden
Doporučujeme cestovat s bankovkami menších nominálních hodnot (obchody a plážové bary nemusí přijímat bankovky ve výši 200 a 500 €)
Parkování v okolí (rezidence nemá vlastní parkovací místa)
Malá zvířata jsou povolena a na vyžádání zdarma
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pasTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.