Residence Limoneto New

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kalábrie, Ricadi - Capo Vaticano
Název ubytování Residence Limoneto New
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 554 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Residence Limoneto New s 22 apartmány se nachází 450 m od písečné pláže s útesy. Celý komplex je obklopen exotickou vegetací a zahradou s citrusy.
V areálu se nachází hřiště na minifotbal, volejbalové hřiště, společný gril, dětský koutek, bar, bazén, parkoviště, minimarket cca 400 m od residence, animace (cca od 1.8 - 31.8).
Přibližně 7 km od residence se nachází městečko Tropea, které nabízí svým návštěvníkům množství restaurací, barů, diskotéku a obchody každého typu. Apartmány jsou rozmístěny v dvoupatrových vilkách a jsou moderně zařízeny. Mají TV a zahrádku nebo balkón se zahradním nábytkem. Za příplatek 20€/apartmán/týden lze objednat i apartmán s výhledem na moře (nutno vyžádat při rezervaci). Do apartmánu typu E lze vyžádat přistýlku za poplatek (6.lůžko - palanda do obýváku).

Za poplatek je k dispozici transfer na pláže Tono a Tonnicello vzdálené cca 1,5 km.

Povolena jsou malá zvířata za příplatek 30 €/pobyt (na vyžádání při rezervaci).

Povinně se na místě platí pobytová taxa ve výši cca 0.75 €/os./den (děti do 14 let jsou zdarma).
(bilo5): apartmán v 1. patře - malá místnost s kuchyňským koutem, obývací pokoj s palandou a jedním lůžkem, ložnice s dvoulůžkem, sociální zařízení, TV, terasa.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, zahrádka, venkovní krb, dětské hřiště, pes povolen, TV, terasa / balkón, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.