Residence Livenza

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Veneto, Caorle
Ubytování Residence Livenza
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 098 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Skvělá dovolená v italském Caorle


7 nocí v malebném městečku Caorle
Apartmán pro 2–4 osoby v residenci Livenza***
Klienti si mohou vařit v kuchyňském koutě svého apartmánu
Bazén se sluneční terasou
V residenci je výtah
1 parkovací místo/apt.
Hlavní třída jen 100 m, historické centrum 2 km
Písečná pláž 350 m od residence


Caorle – oblíbené prázdninové letovisko
Caorle je malé klidné městečko s dlouhou historií, jehož vznik se datuje rokem 40 let př. n.l.. Toto místo Vám ale může nabídnout spousty akcí i pestrý noční život. Navštívit můžete sobotní dopolední trhy, aquapark Aquafollie, tenisové kurty, minigolf, golfové hřiště, můžete si zkusit vodní a plážové sporty nebo podniknout individuální výlety do okolí.
Pláž v Caorle se skládá ze 2 částí – spiaggia di Levante – převážně volná, široká pláž s pozvolným vstupem do moře, v levé části letoviska. Druhá je spiaggia di Ponente – převážně placená, s množstvím sprch, barů a restaurací. Mezi plážemi je promenáda lemovaná kamennými sochami místních umělců.
Residence Livenza*** pouhých 350 m od pláže!
Příjemná residence Livenza*** je umístěná v části Caorle Ponente, cca 100 m od hlavní třídy (Viale Porto Santa Margherita) plné obchodů, barů a restaurací. Vybavení residence klientům nabízí výtah, bazén (v provozu v závislosti na počasí od cca začátku června do poloviny září) se sluneční terasou, 1 parkovací místo/apt.
Mono 2/4
Apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, rozkládací dvoulůžkovou pohovkou a manželským lůžkem. Je moderně zařízený a vybaven vlastním sociálním zařízením. V apartmánu je mikrovlnná trouba, pračka, lednička, TV a stropní ventilátor. Apartmán se nachází v přízemí a má terasu. Povlečení a ručníky si klienti musí vzít vlastní.
Bilo 2/4
Apartmán se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem. Je moderně zařízený a vybaven vlastním sociálním zařízením. V apartmánu je pračka, lednička, TV a klimatizace. Apartmán se nachází ve 3. patře. Povlečení a ručníky si klienti musí vzít vlastní.
Stravování
Stravování probíhá ve vlastní režii klientů. Ubytování je vybaveno kuchyňským koutem. Hlavní třída s obchody a restauracemi je od residence vzdálená cca 100 m.
Pláž
Písečná soukromá pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi, se nachází cca 350 m od rezidence. Plážový servis za příplatek. Pláž v Caorle se skládá ze 2 částí – spiaggia di Levante – převážně volná, široká pláž s pozvolným vstupem do moře, v levé části letoviska. Druhá je spiaggia di Ponente – převážně placená, s množstvím sprch, barů a restaurací. Mezi plážemi je promenáda lemovaná kamennými sochami místních umělců.
Důležité informace

Check in 16.00–19.00 hod., check out do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 1 €/os./den – hradí se na místě
Malá domácí zvířata jsou povolena na vyžádání u CK za poplatek 40 € – hradí se na místě
Povinný poplatek za závěrečný úklid 35 €/Mono
Povinný poplatek za závěrečný úklid 50 €/Bilo
Parkoviště s omezenou kapacitou – 1× parkovací místo/apt.
Povlečení a ručníky si klienti musí vzít vlastní
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Pokud je v ubytování WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení 
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.