Residence Luna

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Friuli Venezia Giulia, Lignano Sabbiadoro
Název ubytování Residence Luna
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 708 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rozsáhlý komplex 7 patrové budovy Residence Luna se 4 vstupy leží v blízkosti písečné pláže jen pár kroků od centra letoviska Lignano Sabbiadoro. V přízemí se nachází obchody, bar, půjčovna kol. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, TV, trezorem, sociálním zařízením, mikrovlnou troubou a kávovarem. Na vyžádání možnost wifi za poplatek 20 €/týden, v případě zájmu nutno objednat již při rezervaci (jedná se o tzv. Light Wifi, nelze download/streaming).
Vstup č. 1 se nachází cca 150 m od pláže. Klientům jsou zde k dispozici dva výtahy a parkoviště vzdálené přibližně 200 m. V této části se nachází apartmány typ B4.
Vstup č.2 leží přibližně 120 m od pláže, má dva výtahy a parkoviště vzdálené cca 400 m. V této části jse umístěn apartmán B5X.
Vstup č. 3 se nachází cca 80 m od pláže a jsou zde také dva výtahy a parkoviště vzdálené přibližně 350 m. V této části se nachází apartmány typ B5.
Vstup č. 4 leží pouhých 50 m od pláže, má dva výtahy a parkoviště vzdálené cca 350 m. V této části se nachází apartmány typu B5S.
(bilo5): apartmán je situovaná ve 4. nebo 5. patře. Obývací místnost s kuchyňským koutem, velká lednice, pohovka, třílůžková ložnice, sociální zařízení, balkon. Max 5 osob. Apartmán se nachází v části Luna 3.

Popis ubytování

Vybaveníparkoviště, wi-fi, výtah, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.