Residence Mac

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Abruzzo, Silvi Marina
Ubytování Residence Mac
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 598 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Rodinná dovolená u moře v oblíbeném letovisku Silvi Marina, ubytování v residenci Mac jen 50 m od písečné pláže


7 noci v letovisku Silvi Marina v oblasti Abruzzo
Ubytování v residenci Mac
Apartmány pro 2 až 6 osob
Vlastní stravování
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérový přístup
Pláž vzdálená pouhých 50 m
Pračka v každém apartmánu
Klimatizace za poplatek 35 €/týden
Domácí zvířata na vyžádání povolena
WiFi připojení v celé residenci k dispozici zdarma
Česky mluvící delegát mimo termín 31. 7.–21. 8.
Doprava vlastní i autobusová


Abruzzo
Tento krásný a okouzlující region se rozprostírá na území střední Itálie, v sousedství regionů Marche, Lazio a Molise. Na východě omývají břehy abruzzského pobřeží průzračné vody Jadranského moře. Region se člení do čtyř provincií nazvaných dle nejvýznamnějších měst: Teramo, Chieti, Pescara a L´Aquila, přičemž poslední zmíněné město je i hlavní město celé oblasti. Převážná většina oblasti je hornatá. Nejvýznamnějším pohořím jsou střední Apeniny s nejvyšším vrcholem Corno Grande (2912 m. n. m.). Abruzzo je právem nazýváno nejzelenějším regionem Evropy, což dokazuje i množství národních parků v této oblasti, jako například NP Gran Sasso nebo NP Majella.
Krásné pláže v Silvi Marina
Silvi Marina, přímořské letovisko na pobřeží Jadranského moře, je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky a samozřejmě nechybí dlouhá písečná pláž (6 km) s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit městečku dodávají kopce tyčící se v pozadí letoviska s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích hor. Nedaleko se rozprostírá Abruzzský národní park, jedna z největších italských přírodních rezervací, kde můžete i dnes pozorovat divokou zvěř v původním, lidmi téměř nedotknutém, prostředí. Jednou větou – Silvi Marina rozhodně stojí za vidění! Do Silvi Marina je možné dojet autem, autobusem nebo vlakem ( přímo v městečku je vlakové nádraží). Nejbližší letiště se nachází v Pescaře, které je od Silvi Marina vzdálené cca 20 km. Silvi Marina je oproti živějšímu San Benedettu klidnější letovisko, pro příjemně, relaxačně strávenou dovolenou, ubytování v menších rezidenčních domech nebo hotelech rodinného typu. Ideální volba pro ty, kteří chtějí prožít dovolenou v pěkném, klidnějším prostředí, s krásným koupáním, ale i tak stále v dosahu rušného letoviska.
Ubytování v rezidenci Mac pouhých 50 metrů od moře
Residence se nachází v centru Silvi Marina přímo na hlavní promenádě. Standardně vybavené apartmány jsou vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale díky přilehlým barům a restauracím i pro milovníky nočního života. Rezidence se nachází pouhých cca 50 m od moře a cca 30 metrů od agentury, kde si vyzvednete klíče. Mezi vybavení rezidence patří pračka, výtah, bezbariérový přístup (nájezdová plošina pro vozíčkáře, výtah z prostor parkoviště, podzemní parkoviště s omezeným počtem parkovacích míst za poplatek 35 €/týden, pro ZTP a ZTPP je parkování zdarma, velikost parkovacích míst je na standardní auto, ne velké kombi, SUV nebo dodávku. WiFi připojení v celé rezidenci k dispozici. Nedaleko rezidence se nachází jeden z nejoblíbenějších barů v Silvi Marina. Možnost přiobjednání polopenze v residenci Sea Resort vzdálené cca 200 m.
Apartmán Mono 2/4
Vybaven místností s jedním až dvěma rozkládacími dvoulůžky, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a balkonem. Klimatizace za poplatek 35 €/týden a apartmán s výhledem na moře je na vyžádání za příplatek.
Apartmán Bilo 2/4
Vybavený ložnicí s dvoulůžkem, obývací místností s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a balkonem. Některá Bila mají místnosti oddělené pouze dřevěnou přepážkou. Klimatizace za poplatek 35 €/týden a apartmán s výhledem na moře je na vyžádání za příplatek.
Apartmán Trilo 4/6
Vybavený ložnicí s dvoulůžkem, ložnicí se dvěma lůžky, obývací místností s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo předzahrádkou. Klimatizace za poplatek 35 €/týden a apartmán s výhledem na moře je na vyžádání za příplatek.
Stravování

Stravování ve vlastní režii klientů
Možnost přikoupení polopenze v residenci Sea Resort, která je vzdálená cca 200 m od ubytování (cena: dospělá osoba 22 €/den, dítě 6–12,99 let 16 €/den, dítě 3–5,99 let 11 €/den, děti do 2,99 let zdarma) cena je platná v případě zakoupení polopenze na celou dobu pobytu

Písečná pláž vzdálená pouhých 50 metrů od moře
Písečná pláž jen 50 m od residence. Možnost využití volné pláže, plážový servis zdarma v termínu od 24. 4. 2021 do 5. 6. 2021 a od 4. 9. 2021 do konce sezóny (v tomto termínu nelze plážový servis garantovat, uzavření pláže závisí na rozhodnutí majitele), v ostatních termínech je za poplatek 35 €/týden – hrazeno na místě.
Sport a zábava

Jízda na kolečkových bruslích
Vodní sporty
Místní trhy
Fakultativní výlet do přírodního parku Majella
Celodenní výlet do hlavního města Říma
Celodenní výlet do blízkého aquaparku Onda Blu (otevřen pouze v hlavní sezóně)
Národní park Grand Sasso

Důležité informace

Check in od 16.00 hod., check out do 9.00 hod.
Česky mluvící delegát mimo termín 31. 7.–21. 8.
Povinná pobytová taxa cca 1,0 €/os./noc – hrazeno na místě, platí se za maximálně 10 dnů pobytu a vztahuje se na osoby od 15ti let
Domácí mazlíčci jsou povoleni na vyžádání u CK (zdarma)
Dětská postýlka na vyžádání u CK, za poplatek 20 €/týden – hrazeno na místě
Povlečení 10 €/os./pobyt (možnost mít vlastní) – hrazeno na místě
Ručníky 5 €/os./pobyt (možnost mít vlastní) – hrazeno na místě
Klimatizace za poplatek 35 €/týden (pouze u některých apartmánů) – na vyžádání u CK, hrazeno na místě
Apartmán s výhledem na moře v období 3. 7. – 4. 9. 2021 za příplatek 20 €/apt./týden – na vyžádání u CK, hrazeno na místě
Plážový servis 35 €/týden/apartmán (každý apartmán má nárok na jeden plážový servis), ve vybraných termínech zdarma (viz. popisek)
Parkování v podzemním parkovišti s omezeným počtem míst za poplatek 35 €/týden (parkovací místo odpovídá standardnímu vozu, ne SUV, velkému kombi nebo dodávce), pro osoby ZTP a ZTPP je parkování zdarma
Klienti si vyzvedávají klíče v agentuře, která se nachází 30 m od residence, adresa – Via Arrigo Rossi 135, Silvi
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.