Residence Mediterraneo Marina di Camerota

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kampánie, Marina di Camerota
Název ubytování Residence Mediterraneo Marina di Camerota
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 2 526 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

PopisDvoupatrová moderní budova je složená z 16ti apartmánů typu trilokál s přímým výhledem na moře. V areálu je parčík s dětským koutem, vyhlídková terasa s posezením, recepce, prostorné uzavřené parkoviště, český delegát.

Všechny apartmány jsou velice vkusně a moderně vybaveny. Každý apartmán je složen z ložnice s manželským lůžkem, pokojem se dvěma samostatnými lůžky, prostornou prosklenou terasou s plně vybaveným kuchyňským koutem a přímým výhledem na moře., WC, sprcha, TV, telefon.Plážpísečná pláž s pozvolným vstupem do moře ve vzdálenosti cca 50m od residence, pláž je veřejná, za poplatek možnost soukromé pláže se slunečníky a lehátkyStravavlastníTyp ubytováníApartmán typu TRILO pro 3 - 4 osoby - ložnice s manželským lůžkem, pokoj se samostatnými dvěma lůžky, prosklená terasa s plně vybaveným kuchyňským koutem, WC se sprch. koutem, TV, telefon, klimatizace za příplatek. Možnost 5. lůžka.

V případě obsazení apartmánu 2 nebo 3 osobami platí nižší ceny, na vyžádání v CK.Cena zahrnujepronájem apartmánu / týden, pobyty sobota - sobota, spotřebu elektrické energie, plynu a vody, závěrečný úklid, povlečení a parkoviště, česká asistenční službaPovinný poplatekpobytová taxa 1 Eur/osoba a den, platí se na místě pobytuFakultativní poplatekpostýlka 5 EUR / noc v období 01.05. - 29.06. a 31.08.. - 31.12., v ostatních termínech 10 EUR / noc

klimatizace 70 EUR / týden (nutno vyžádat)

malá zvířata 70 EUR / týden (nutno vyžádat)

wi-fi za poplatek

 Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.