Residence Milan

* +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Rosolina Mare
Název ubytování Residence Milan
Typ ubytování Aparthotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Residence Milan se nachází přibližně 250 m od pláže v letovisku Rosolina Mare. Pro hosty je k dispozici recepce a restaurace, umístěné v sousedním hotelu Milan, parkoviště a wifi.
Přibližně od konce dubna do poloviny září zahrnuje cena také plážový servis: 1 slunečník a 2 lehátka nebo křesílka pro každý apartmán.
Apartmány jsou pohodlně zařízeny, všechny s vlastní koupelnou (typ Family Suite se dvěmi) a kuchyňským koutem, mají TV Sat, trezor, klimatizaci, wifi zdarma a balkon nebo terásku
Residence funguje jako aparthotel, pobyty lze objednat se snídaněmi (BB) nebo s polopenzí (HB, snídaně a večeře).

Na místě se platí povinná pobytová taxa cca 0,70 €/den (za každou osobu od věku 12 let).
(trilo5): obývací místnost s kuchyňským koutem a gaučem, dva dvoulůžkové pokoje, dvě koupelny a balkon. TV Sat, klimatizace, trezor, mikrovlnná trouba, pračka a myčka, wifi. Pobyt se snídaní. (trilo5): obývací místnost s kuchyňským koutem a gaučem, dva dvoulůžkové pokoje, dvě koupelny a balkon. TV Sat, klimatizace, trezor, mikrovlnná trouba, pračka a myčka, wifi. Pobyt s polopenzí (snídaně a večeře).

Popis ubytování

Vybaveníparkoviště, wi-fi, pes zakázán, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, snídaně,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.