Residence Pinetina

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Abruzzo, Silvi Marina
Ubytování Residence Pinetina
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 598 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Rodinná dovolená u moře v oblíbeném středisku Silvi Marina, ubytování v residenci Pinetina jen 50 m od písečné pláže


Letní pobyt na 7 nocí v Silvi Marina, oblast Abruzzo
Ubytování v residenci Pinetina
Apartmány pro 2–6 osob
Vlastní stravování
Vhodné pro rodiny s dětmi
Klimatizace za poplatek 35 €/týden
Apartmán s výhledem na moře za příplatek 20 €/týden
WiFi připojení v celé residence zdarma
Pračka v každém apartmánu
Česky mluvící delegát mimo termín 31. 7.–21. 8.
Vlastní i autobusová doprava


Abruzzo
Tento krásný a okouzlující region se rozprostírá na území střední Itálie, v sousedství regionů Marche, Lazio a Molise. Na východě omývají břehy abruzzského pobřeží průzračné vody Jadranského moře. Region se člení do čtyř provincií nazvaných dle nejvýznamnějších měst: Teramo, Chieti, Pescara a L´Aquila, přičemž poslední zmíněné město je i hlavní město celé oblasti. Převážná většina oblasti je hornatá. Nejvýznamnějším pohořím jsou střední Apeniny s nejvyšším vrcholem Corno Grande (2912 m. n. m.). Abruzzo je právem nazýváno nejzelenějším regionem Evropy, což dokazuje i množství národních parků v této oblasti, jako například NP Gran Sasso nebo NP Majella.
Krásné pláže v Silvi Marina
Silvi Marina, přímořské letovisko na pobřeží Jadranského moře, je typickým italským městečkem. Kromě centrální promenády podél moře, plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky a samozřejmě nechybí dlouhá písečná pláž (6 km) s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit městečku dodávají kopce tyčící se v pozadí letoviska s mnoha vinicemi, olivovými háji a městečky na svazích hor. Nedaleko se rozprostírá Abruzzský národní park, jedna z největších italských přírodních rezervací, kde můžete i dnes pozorovat divokou zvěř v původním, lidmi téměř nedotknutém, prostředí. Jednou větou – Silvi Marina rozhodně stojí za vidění! Do Silvi Marina je možné dojet autem, autobusem nebo vlakem ( přímo v městečku je vlakové nádraží). Nejbližší letiště se nachází v Pescaře, které je od Silvi Marina vzdálené cca 20 km. Silvi Marina je oproti živějšímu San Benedettu klidnější letovisko, pro příjemně, relaxačně strávenou dovolenou, ubytování v menších rezidenčních domech nebo hotelech rodinného typu. Ideální volba pro ty, kteří chtějí prožít dovolenou v pěkném, klidnějším prostředí, s krásným koupáním, ale i tak stále v dosahu rušného letoviska.
Ubytování v residenci Pinetina
Residence v nejsevernější části Silvi Marina, ležící přímo naproti piniovému háji, poskytuje klidnou dovolenou rodinám s dětmi a menším kolektivům. Vzdálenost od moře je cca 50 m, kancelář, kde je potřeba vyzvednout klíče od apartmánů je cca 3 km vzdálená. Residence nemá vlastní parkovací místa – parkování je v blízkém okolí. Ve všech apartmánech je zdarma dostupná WiFi, která je běžně také ve většině barů a na plážích. V blízkosti apartmánů se nachází velký supermarket a také věž Torre di Cerrano. Vzdálenost od centra města Silvi Marina je cca 3 km.
Bilo 2/4
Ložnice s dvoulůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, předzahrádka, trezor, pračka, TV. Ve vybraných apartmánech je klimatizace za poplatek.
Trilo 4/6
Ložnice s dvoulůžkem, ložnice se dvěma lůžky přístupná po točitých schodech, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě vlastní sociální zařízení, balkon, trezor, pračka, TV. Ve vybraných apartmánech je klimatizace za poplatek.
Doporučujeme vzít si sebou ručníky, osušky, utěrky, povlečení, zápalky, ostrý nůž, saponát na nádobí, toaletní papír a kolíčky na prádlo. Povlečení lze zapůjčit za poplatek 10 €/os. a ručníky 5 €/os – nutno vyžádat v CK předem. V apartmánech nejsou elektrické spotřebiče jako je mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač nebo fén.
Stravování

Ve vlastní režii, klienti mají k dispozici vybavený kuchyňský kout svého apartmánu

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře
Písečná pláž se nachází cca 50 m od residence. Možnost využití volné pláže, plážový servis zdarma v termínu od 24. 4. 2021 do 5. 6. 2021 a od 4. 9. 2021 do konce sezóny (v tomto termínu nelze plážový servis garantovat, uzavření pláže závisí na rozhodnutí majitele), v ostatních termínech je za poplatek 35 €/týden – hrazeno na místě.
Sport a zábava

Každý týden rybí speciality ve vybrané restauraci za zvýhodněné ceny
Návštěva nejstarší továrny Saila na výrobu lékořice
Pro skupinky jsou organizované akce "Udělej si vlastní pizzu" a "Namíchej si vlastní drink"
Vodní sporty
Místní trhy
Fakultativní půldenní výlet do historického centra Silvi a Atri
Celodenní výlet do hlavního města Říma
Celodenní výlet do blízkého aquaparku Onda Blu (otevřen pouze v hlavní sezóně)
Národní park Grand Sasso

Důležité informace

Check in 16.00 hod., check out do 9.00 hod.
Česky mluvící delegát mimo termín 31. 7.–21. 8.
Povinná pobytová taxa cca 1,0 €/os./noc – hrazeno na místě, platí se za maximálně 10 dnů pobytu a vztahuje se na osoby od 15ti let
Dětská postýlka na vyžádání u CK, za poplatek 20 €/týden – hrazeno na místě
Povlečení 10 €/os./pobyt (možnost mít vlastní) – hrazeno na místě
Ručníky 5 €/os./pobyt (možnost mít vlastní) – hrazeno na místě
Domácí mazlíčci jsou povoleni, na vyžádání u CK (zdarma)
Plážový servis 35 €/týden/apartmán (každý apartmán má nárok na jeden plážový servis)
Residence nemá vlastní parkovací místa, klienti parkují v blízkém okolí
Klienti si vyzvedávají klíče v agentuře, která se nachází cca 3 km od residence, adresa – Via Arrigo Rossi 135, Silvi
Ve vybraných apartmánech je možnost připlatit si klimatizaci za poplatek 35 €/apt./týden – na vyžádání u CK, hrazeno na místě 
Možnost apartmánu s výhledem na moře za příplatek 20 €/týden
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.