Residence Veranda

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita
Název ubytování Residence Veranda
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 985 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Dvoupatrová residence Veranda s 10 apartmány vzdálená cca 150 m od centra letoviska se nachází jen cca 400 m od pláže. Cca 200 m od residence je oblíbený dětský park. Klientům je k dispozici parkoviště. Na vyžádání při rezervaci možnost objednání apartmánu s klimatizací (poplatek 25 €/týden) a wifi (poplatek 25 €/týden). Na vyžádání je možné objednat mikrovlnou troubu do apartmánu.
Poplatek za dětskou postýlku je 18€.

Je možné objednat plážový servis na pláži Perla nebo Happy Days. Cena zahrnuje slunečník a dvě lehátka. Poplatek za pláž Perla je 80 €/ týden (tato pláž je větší a disponuje prolézačkami pro děti) a za pláž Happy Days je poplatek 60 €/ týden. Poplatek se hradí na místě.

Na místě se povinně platí pobytová taxa ve výši cca 10 € za apartmán a týden (bez ohledu na počet osob v apartmánu). Taxa se vybírá maximálně za dva týdny.
Type Trilo (trilo4): Rekonstruované apartmány typu trilo až pro 4 osoby mají manželskou ložnici, dvoulůžkový pokoj, obývací pokoj s kuchyňským koutem, klimatizaci, pračku, myčku, mikrovlnnou troubu a balkón nebo terasu.

Popis ubytování

Vybaveníparkoviště, zahrádka, wi-fi, pes zakázán, pračka, myčka, TV, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón, větší vila / řadová vilka,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.