Residenza Leo

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Bibione Pineda
Název ubytování Residenza Leo
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 159 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Zcela nová residence s pouhými 4 apartmány leží na jedinečném místě hned u pláže a jen 100 m od centra části Pineda v oblíbeném letovisku Bibione. Apartmány jsou pěkně a pohodlně zařízeny, mají bezpečnostní dveře, TV Sat, klimatizaci/topení, trezor, mikrovlnnou troubu, fén, myčku a pračku.
Od poloviny května do poloviny září zahrnuje cena plážový servis: slunečník a lehátko + křesílko na pláži.

Novinka 2018: půjčení povlečení a ručníků při příjezdu zdarma (případná výměna během delšího pobytu za poplatek - povlečení 10 €/os., ručníky 9 €/os.), nutno požádat o ně v agentuře při příjezdu.
Type D-8 (quadri8): dvoupatrový apartmán. V prvním patře je obývací místnost s kuchyňským koutem, myčkou a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice a výklenek s jedním lůžkem, koupelna, komora s pračkou a prostorný balkon, v podkroví pak dvoulůžková ložnice a výklenek s jedním lůžkem, koupelna a sluneční terasa.

Popis ubytování

Vybaveníparkoviště, zahrádka, dětské hřiště, pes zakázán, pračka, myčka, TV, trezor, mikrovlnná trouba, topení, klimatizace, terasa / balkón, pro náročné, větší vila / řadová vilka, apartmán se zahrádkou,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.