Rimini - Bellariva, Hotel Reale

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Rimini, Bellariva
Ubytování Hotel Reale
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 250 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

FIRST ceny platí do 31.5. nebo do vyprodání.
Jedno dítě zdarma do 12 let.

Rodinný hotel se nachází v Rimini, městská část Bellariva a je situován 150 m od pláže. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, bar, restaurace.
Výlety: Rimini je vzdáleno z Prahy cca 1000 km. Jde o největší turistické centrum tohoto pobřeží, které klientům nabízí maximum vyžití a zábavy. Je zde několik kilometrů dlouhá široká písečná pláž. Kromě toho, v historickém centru je možné navštívit dosud zachovalé památky z období antiky. Každou středu se v tomto historickém centru konají velké trhy.
Další cíle možných výletů jsou např.: vodní akvapark Aquafan v Riccione (11 km), zábavní parky v Rimini - Italia in miniatura (10 km) a Fiabilandia (5 km), největší zábavní park v regionu v Ravenně Mirabilandia (60 km), ministát San Marino (22 km), středověké městečko San Leo (36 km), středověký hrad Gradara (30 km).
Check-in cca od 15.00 hod.
Check-out do 10.00 hod.

Popis stravování

Polopenze, snídaně je bufet, večeře menu.

Popis ubytování

Jednoduše zařízené 2lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), satelitním TV, telefonem, trezorem, balkónem (francouzský balkón), klimatizací, Wi-Fi i dětská postýlka zdarma. Rodinné pokoje a pokoje pro tělesně postižené na vyžádání.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.