Romantická Verona, Benátky a přilehlé ostrovy

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátky, Verona, Benátky, Sirmione, Verona
Ubytování Benátky a Verona (Hotel)
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 2 899 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Projděte se městem proslaveným Romeem a Julií, navštivte městečko Sirmione s hradem ležícím u Gardského jezera, plavte se lodí na ostrovy v modré laguně obklopené písčitými plážemi a kochejte se skvosty románské architektury.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den, Punta Sabbioni, ostrovy, Benátky

Podniknete plavbu lodí na ostrov Lido nebo ostrovy Burano a Murano, kde budete mít volný program vyhrazený k odpočinku s možností koupání v moři. Poté se přesunete do centra Benátek, kde si prohlédnete město včetně baziliky a Dóžecího paláce na Náměstí Svatého Marka, mostu Ponte Rialto a několika nejvýznamnějších kostelů. Budete mít také osobní volno. Odjezd na hotel. Na ostrov Lido se vydáte v letní sezóně, na ostrovy Burano a Murano se jezdí jaro/podzim. Na ostrově Lido stojí bývalá pevnost a nabízí nádhernou písčitou pláž, ostrov Burano je plný barevných rybářských domků a na ostrově Murano vás vezmeme do místní sklárny.

3. den, Sirmione a Verona

Prohlédnete si městečko Sirmione a jeho historické centrum s pevností Castello Scaligero se zvedacím mostem a opevněným přístavem.  Navštívíte město Verona, která je díky svému historickému centru zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. V romantické Veroně se můžete těšit na rodný dům Shakespearovy Julie, románskou architekturu a amfiteátr zvaný Veronská aréna. Veřer odjezd do ČR.

4. den, Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.