Romeo - Torri del Benaco

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Lago di Garda, Torri del Benaco
Název ubytování Romeo - Torri del Benaco
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem od 3 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
hotel se nachází na klidném místě, cca 300 m od pláže, 100 m od centra města. Torri del Benaco je malé prázdninové městečko na východní straně jezera Lago di Garda.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
klimatizovaný bar, společenská místnost se SAT/TV, Wi-Fi, terasa, výtah, bazén s barem (snack bar), lehátka a slunečníky v zahradě, parkoviště, hřiště na plážový volejbal (za poplatek).

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Romeo Torri del Benaco:- vhodné pro rodiny s dětmi- v blízkosti centra města i jezeraKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkový pokoj SUPERIOR s možností přistýlky (hlavní budova), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, sejf, klimatizace, balkon b) Junior Suite (2-lůž. pokoj se 2 přistýlkami v hlavní budově), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, sejf, klimatizace, balkon c) rodinný pokoj (2 místnosti v Casa Nelly), ložnice a obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, sejf, klimatizace, balkon (min. obsazenost 3 osoby/ max. obsazenost 4 osoby)d) 2 - lůžkový pokoj STANDARD s možností přistýlky (vedlejší budova Casa Limonaia), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, sejf, klimatizace, balkonCELKOVÁ KAPACITA44 pokojů ve 4 budovách (hlavní budova, Casa Nelly, Casa La Limonaia a Casa Nadia).FORMA STRAVYPolopenzePOBYT S DĚTMIkat. a)+d) Jedno dítě do 8,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMAkat. b)+c) Až 2 děti do 8,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMADítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 dospělých plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍjezero (300 m)NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,30 €/osoba/denPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍzdarma (dle dostupnosti)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzí (snídaně bufetová, večeře 3-chodová výběrem z menu a salátový bufet)BONUSY ZDARMA: bazén, Wi-Fi, parkování (dle dostupnosti)Pro pobyty od 7 nocí: 1x na osobu vstup do safari parku v termínu 01.04.- 22.05. a 25.09.- 24.10.2021; 1x 1 hodina tenisu na osobu v termínu 01.04.- 30.07. a 21.08.- 24.10.2021Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.