Starověký Řím pro náročné

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Řím, Řím, Vatikán
Ubytování 5denní Řím (60i+65i) - Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 4 299 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poznejte bohatou římskou historii a vydejte se za poznáním jedné z nejkrásnějších evropských metropolí! V rámci prohlídky navštívíte slavné Koloseum, Benátský palác, Pantheon, Fontánu di Trevi a mnoho dalších významných památek.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den, Vatikán, Řím I.

V ranních hodinách příjezd do Říma. Prohlédnete si ministát Vatikán a navštívíte vatikánská muzea. S průvodcem si prohlédnete Řím, kde uvidíte Andělský hrad, oltář Ara Pacis zasvěcený římské bohyni míru, Augustovo mauzoleum v blízkosti náměstí Spagna, Piazza del Popolo, kde je možné vidět zbytky původního opevnění města, a Španělské náměstí. Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

3. den, Řím II.

Den zahájíte procházkou po dalších významných památkách Říma. Uvidíte překrásné baziliky Santa Maria Maggiore a Santa Maria degli Angeli na Piazza della Repubblica, pahorek Colle Quirinale, skvostnou Fontánu di Trevi z 18. století, pověstný Pantheon aj.  Projdete se kolem Marcellova divadla a přes Fabriciův most na ostrůvek Isola Tiberina. Ke konci dne zamíříte do malebné čtvrti Trastevere, kde se nachází bazilika Santa Maria, místní restaurace, kavárny a bary, ve kterých si můžete vychutnat typickou italskou kuchyni. Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

4. den, Řím III.

V Římě navštívíte místo zvané Largo di Torre Argentina, kde stávala Pompejova radnice, v níž byl zavražděn Caesar. Dále uvidíte tržiště Campo de' Fiori, Benátský palác, památník Viktora Emanuela II. a Kapitol. Následovat bude volný program, který můžete využít k prohlídce Kolosea a Fora Romanum nebo Kapitolských muzeí, příp. galerií dle vlastního výběru, na nákupy aj. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

5. den, Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.