Vigna sul Mar Camping Village

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Emilia-Romagna, Lido di Pomposa
Název ubytování Vigna sul Mar Camping Village
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 170 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbené prázdninové středisko Vigna sul Mar Camping Village se nachází v Lido di Pomposa přímo u písečné pláže. Zhruba 30 km od kempu se nachází město Ravenna a 50 km od zábavního parku Mirabilandia. Kemp nabízí hostům prožití příjemné dovolené ve znamení zábavy a relaxace. Je vhodný pro rodiny s dětmi.
Hostům je k dispozici recepce, wifi připojení (za poplatek), restaurace, pizzerie, bar, obchod, dva bazény pro dospělé a jeden pro děti. Přístup k bazénům je možný pouze s kartou, kterou klienti dostanou ihned při příjezdu.
Kemp nabízí i sportovní vyžití - hřiště na fotbal a plážový volejbal a také stolní tenis. Za poplatek je možné využít půjčovnu jízdních kol.
Kemp nabízí ubytování v mobilehomech typu Happy Premium pro max. 7 osob a Happy Standard pro max. 6 osob.
Uvedené ceny jsou vždy za první 4. ubytované osoby, další jsou za příplatek.

Na vyžádání povolen pobyt s pejskem do 15 kg (1 pes/mobilehome, pouze některé rasy) za poplatek 160,- Kč/den + 650,- Kč/dezinfekce. Poplatek je nutné uhradit předem, nikoliv až na místě. Pejsek musí mít pas a očkovací průkaz.
Lze zapůjčit povlečení: jednolůžko 15€; dvoulůžko 20€.
MH Happy Standard (trilo4): obývací místnost s kuchyňským koutem a místem na spaní pro 1 osob, ložnice s dvoulůžkem, pokoj s 3 lůžky (1 lůžko a palanda nebo 2 lůžka a 1 vyklápěcí lůžko), koupelna, venkovní posezení - stůl s židlemi a dvě lehátka. 5. a 6. osoba je za příplatek.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, klimatizace, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.