Villa Erica

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Bibione Pineda
Název ubytování Villa Erica
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 6 965 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nová a celoročně otevřená Villa Erica se nachází v zeleni na klidném místě letoviska Bibione Pineda, cca 350 m od pláže a nedaleko obchodů. Vilka leží v oplocené zahradě s terasou a venkovním krbem, má bezpečnostní dveře, klimatizaci/topení, TV Sat, trezor, pračku se sušičkou a také soukromou vířivku na horní terase.
Možnost zaparkovat dvě auta - jedno pod pergolou a druhé před ním ve vjezdu.
Půjčení povlečení a ručníků při příjezdu zdarma (případná výměna během delšího pobytu za poplatek - povlečení 8 €/os, ručníky 7 €/os), nutno požádat o ně v agentuře při příjezdu.

Villa Erica neakceptuje mládežnické skupiny.
Typ E8 (penta8): dvoupatrový apartmán až pro 8 osob, s klimatizací a topením. V přízemí obývací místnost s gaučem a kuchyňka s myčkou, manželská ložnice, dva dvoulůžkové pokoje, dvě koupelny, pračka se sušičkou, žehlička a prkno, krytá venkovní terasa. V 1.patře manželská ložnice, koupelna a krytá sluneční terasa s vířivkou.

Popis ubytování

Vybavenívířivka, parkoviště, zahrádka, venkovní krb, pes zakázán, pračka, myčka, TV, trezor, mikrovlnná trouba, topení, klimatizace, terasa / balkón, pro náročné, větší vila / řadová vilka, apartmán se zahrádkou, vilka / dvojvilka,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.