Villa Jolanda

* +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita
Název ubytování Villa Jolanda
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 324 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Vila Jolanda se nachází cca 150 m od pláže a 200 m od centra, má celkem 16 apartmánů rozdělených do tří částí. Pro hosty je k dispozici parkovací stání a zahrada. Na vyžádání při rezervaci možnost objednání apartmánu s klimatizací (poplatek 25 €/týden u apartmánů Trilo nebo 50 €/týden u typu Quadri) a wifi (poplatek 25 €/týden). Na vyžádání je možné objednat mikrovlnou troubu do apartmánu.
Pejsek povolen za poplatek 35 €/týden (na vyžádání).
Poplatek za dětskou postýlku je 18€.

Je možné objednat plážový servis na pláži Perla nebo Happy Days. Cena zahrnuje slunečník a dvě lehátka. Poplatek za pláž Perla je 80 €/ týden (tato pláž je větší a disponuje prolézačkami pro děti) a za pláž Happy Days je poplatek 60 €/ týden. Poplatek se hradí na místě.

Na místě se povinně platí pobytová taxa ve výši cca 10 € za apartmán a týden (bez ohledu na počet osob v apartmánu). Taxa se vybírá maximálně za dva týdny.
Trilo 6 (trilo6): obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě třílůžkové ložnice a rozkládací gauč pro 2 osoby v obývací místnosti, sociální zařízení, některé apartmány mají balkón. Na vyžádání za příplatek možnost apartmánu s klimatizací.

Popis ubytování

Vybaveníparkoviště, zahrádka, wi-fi, pes povolen, TV, klimatizace, terasa / balkón,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.