Villaggio a Mare

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Caorle Porto Santa Margherita
Název ubytování Villaggio a Mare
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 627 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Villaggio A Mare se nachází mezi letovisky Caorle Altanea a Caorle Porto Santa Margherita přibližně 500 m od moře. Nový areál se spoustou zeleně se rozkládá na ploše více než 45.200 m2 a tvoří jej 216 apartmánů umístěných v samostatných či řadových vilkách a residencích.
Pro hosty je k dispozici recepce a informační kancelář, velký bazén s hydromasáží a brouzdaliště pro děti, sluneční terasa se slunečníky a lehátky, dětské hřiště a herna, wifi zóna u bazénu, restaurace, bar - kavárna, pizzerie i pár obchůdků, parkoviště nebo garáž. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, trezorem, TV, pračkou, myčkou (pouze v apartmánech trilo a quadri). V některých apartmánech může být i mikrovlnná trouba.
Od poloviny května do poloviny září zahrnuje cena také plážový servis.

NOVINKA 2019: přibližně od poloviny května do poloviny září svoz na pláž ZDARMA !
Villetta Quadri M (quadri8): dvoupatrová řadová vilka. V přízemí obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, WC s umyvadlem a terasa s pergolou, v 1. patře dvoulůžková ložnice, pokoj se dvěma lůžky a koupelna, ve 2. patře (podkroví) otevřená dvoulůžková ložnice, koupelna a terasa se dvěma lehátky.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, garáž, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, pes zakázán, golfové hřiště v blízkosti, pračka, myčka, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.