Villaggio Baia d’ Ercole

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kalábrie, Ricadi - Capo Vaticano
Název ubytování Villaggio Baia d’ Ercole
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 11 270 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Villaggio Baia d’ Ercole leží přímo u pláže s bílým pískem v lokalitě Santa Maria, přibližně 3 km od městečka Ricadi. Pro hosty je k dispozici recepce, restaurace a bar, wifi ve společných prostorách, sportovní hřiště a tenisový kurt, parkoviště. nechybí ani dva bazény, sluneční terasa a pláž s křesílky a slunečníky.
Pokoje jsou zařízeny v jednoduchém středomořském stylu, mají vlastní koupelnu s fénem, trezor, centrálně řízenou klimatizaci a balkon nebo terásku. Přistýlky mohou být formou gauče nebo palandy.
Pobyt s pejskem povolen za poplatek, nutno vyžádat při rezervaci.
Stravování: pobyt se snídaní (BB) nebo polopenze (HB - snídaně a večeře) či plná penze (FB - snídaně, obědy a večeře).
Family + HB (triple3): Pokoje family mají manželskou ložnici a oddělený pokojík s třemi lůžky. Pokoje jsou jednoduše zařízené ve středozemním stylu a mohou ubytovat až 5 osob. Mají klimatizaci, telefon, TV, trezor, minibar, koupelnu s fénem a zahrádku/terásku, cca 25-40m2. Family + FB (triple3): Pokoje family mají manželskou ložnici a oddělený pokojík s třemi lůžky. Pokoje jsou jednoduše zařízené ve středozemním stylu a mohou ubytovat až 5 osob. Mají klimatizaci, telefon, TV, trezor, minibar, koupelnu s fénem a zahrádku/terásku, cca 25-40m2. Family + BB (triple3): Pokoje family mají manželskou ložnici a oddělený pokojík s třemi lůžky. Pokoje jsou jednoduše zařízené ve středozemním stylu a mohou ubytovat až 5 osob. Mají klimatizaci, telefon, TV, trezor, minibar, koupelnu s fénem a zahrádku/terásku, cca 25-40m2.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, plná penze, snídaně, výhled na moře,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.