Villaggio Baia d’ Ercole

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kalábrie, Ricadi - Capo Vaticano
Název ubytování Villaggio Baia d’ Ercole
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Villaggio Baia d’ Ercole leží přímo u pláže s bílým pískem v lokalitě Santa Maria, přibližně 3 km od městečka Ricadi. Pro hosty je k dispozici recepce, restaurace a bar, wifi ve společných prostorách, sportovní hřiště a tenisový kurt, parkoviště. nechybí ani dva bazény, sluneční terasa a pláž s křesílky a slunečníky.
Pokoje jsou zařízeny v jednoduchém středomořském stylu, mají vlastní koupelnu s fénem, trezor, centrálně řízenou klimatizaci a balkon nebo terásku. Přistýlky mohou být formou gauče nebo palandy.
Pobyt s pejskem povolen za poplatek, nutno vyžádat při rezervaci.
Stravování: pobyt se snídaní (BB) nebo polopenze (HB - snídaně a večeře) či plná penze (FB - snídaně, obědy a večeře).
(triple3): rodinný dvoupokoj až pro 5 osob, koupelna a balkon nebo teráska, cca 20/30 m2. Pobyt s polopenzí. (triple3): rodinný dvoupokoj až pro 5 osob, koupelna a balkon nebo teráska, cca 20/30 m2. Pobyt s plnou penzí. (triple3): rodinný dvoupokoj až pro 5 osob, koupelna a balkon nebo teráska, cca 20/30 m2. Pobyt se snídaní.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, plná penze, snídaně, výhled na moře,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.