Villaggio Baia Del Monaco

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Apulie, Mattinata
Název ubytování Villaggio Baia Del Monaco
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 015 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Villaggio Baia del Monaco se nachází v areálu o rozloze 2 ha a navazuje na vlastní pláž s pískem, oblázky a kameny, která je přístupná pouze ze střediska. Nachází se na poloviční cestě mezi Mattinatou a Manfredonii, od každého z měst je vzdáleno asi 8 km. Hostům je k dispozici restaurace, pizzeria, bar, minimarket, bazén s hydromasáží a dětský bazének, sportovní hřiště, dětské hřiště, parkoviště a od roku 2020 také nejnovější bazén “Il Carrubo”, kde lze díky většímu prostoru lépe dodržovat hygienické odstupy.
Villaggio se skládá ze zděných řadových bungalovů obklopených středomořskou vegetací. Cena zahrnuje i jedno parkovací místo pro každý apartmán.
Na místě se povinně platí klubová karta ve výši 35 €/osoba/týden (zdarma pro děti do 5.99 let), která zahrnuje využívání bazénu s hydromasáží, sportoviště (přes den), animace dle programu (červenec-srpen), mini club (6-12 let), povlečení (ručníky nutno vzít vlastní) a plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/apartmán).
Povolen pobyt s menším domácím mazlíčkem za poplatek 50 € (na vyžádání při rezervaci).
Quadri 6 Superior (quadri6): nedávno postavený apartmán v přízemí, cca 60 m2, 200 m od pláže. Obývací pokoj s gaučem pro dvě osoby, kuchyňský kout s ledničkou a troubou, dvě dvoulůžkové ložnice, ložnice s palandou, klimatizace, TV, dvě sociální zařízení, venkovní posezení.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, vířivka, parkoviště, dětské hřiště, pes povolen, tenisový kurt, TV, klimatizace, terasa / balkón, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.