Villaggio Baia di Zambrone

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kalábrie, Marina di Zambrone
Název ubytování Villaggio Baia di Zambrone
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 564 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbené prázdninové středisko Baia di Zambrone se skládá z nově postavených moderních apartmánů a kempinku. Nachází se ve středisku Marina di Zambrone u jedné z nejkrásnějších písčitých pláží s drobnými kamínky a pouhých 5 km od městečka Tropea - jednoho z nejnavštěvovanějších měst Kalábrie.
Hostům je k dispozici bazén, minimarket, bar, wifi na recepci zdarma, tenisový kurt (během dne za poplatek 10 €/hod.), amfiteátr, kde se konají animační programy (cca 1.07-31.08, v IT), dětský koutek, pračka na žetony za poplatek cca 3.5 €/praní, parkoviště a restaurace vedle villaggia.
Apartmány se nachází cca 100-350 m od pláže. Všechny apartmány jsou pěkně zařízené. Některé mají kuchyňský kout na kryté terase.
Stravování formou polopenze a plné penze je k dispozici na vyžádaní (formula aparthotel).
Možnost zakoupit plážový servis (na vyžádání při rezervaci za poplatek 50 €/týden).
Povolena jsou malá zvířata (na vyžádání při rezervaci).
(trilo6): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem nebo palandou, ložnice s dvoulůžkem, pokoj s dvěma lůžky, sociální zařízení, veranda. Některé apartmány mohou mít kuchyňský kout na verandě.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, pračka, terasa / balkón, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.